in ,

Küçük Mutfaklar İçin Süper Fikirler (resimli)

Küçük mutfakların kullanımı çok zahmetli olmasına rağmen akıllı dekorasyon fikirleri ile daha rahat alanlar haline gelebilirler.

Mutfak, çok fazla vakit geçirdikleri ve çok işlevli olmaları gereken yerlerdir. Mutfaktaki  yemek pişirme ve bulaşık yıkamaya hazırlanmak için daima daha fazla yere ihtiyacımız vardır. Küçük kare dairelerin küçük mutfakları, özellikle kentsel yaşamda, dekorasyon fikirleri açısından bulmak ve kullanmak güç olabilir. Bununla birlikte, mutfaktaki çalışmalarınızı dar bir mutfak alanında yapmak için akıllı önerilerle kolaylaştırabilirsiniz.

Küçük mutfaklar için renk seçimiyle başlamamız gerekir. Alanın daha geniş ve daha parlak görünmesi için beyaz veya açık renkler kullanabilirsiniz. Parlak ve ferah bir mutfak için koyu renkler seçmemeniz gerekir. Beyaz rengin yanısıra, sarı, yeşil, mavi ve gri tonları mutfakta da uygulanabilir. Mutfağa olabildiğince fazla güneş ışığı alabileceğiniz uygulamaları da uygulamalısınız. Örneğin perdeleri yan yana seçmelisiniz. Mağaza perdeleri küçük mutfaklar için iyi bir öneri olacaktır. Pencerenizin boyutunu değiştirme imkânınız varsa, en altta uzanan geniş bir pencere takmanızı öneririz. Böylece ışığı mutfağa götürerek daha geniş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Küçük mutfaklar, geniş depolama alanı yaratıcı uygulamalar gerektirir. Mümkün olduğunca her alanı kullanarak mutfak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Mutfak dolaplarınızı tavana uygulayabilir ve dolap iç mekanını kutular, şık raflar veya bölücülerle daha fonksiyonel hale getirebilirsiniz. Duvarların boş alanları, askıları, minik raflar da sizi rahatlatacaktır.

Yeterli yer ve kullanım kolaylığı için L mutfağındaki küçük mutfağı kullanmak iyi bir fikirdir. En çok kullanılan tezgahı mutfakta mümkün olduğunca boş bırakmalısın. Yemek hazırlama ve yemekler için her zaman daha fazla yer gereklidir. Bu nedenle, makineyi boş bırakmak temiz bir görüntü oluşturacak ve işinizi kolayca yapmanıza izin verecektir. Tezgah üzerine koymanız gereken tüm eşyaları tezgahın biraz üzerinde yaratacağınız raflarda veya askılarda kullanabilirsiniz. Özellikle, sıkça kullandığınız elektronik ev eşyalarını veya mutfak aletlerini yerleştirebilirsiniz.

Elbette küçük mutfaklar,  büyük olmasa bile, birkaç iyi fikirle işinizi kolaylaştırabilir. Ve temizlemek daha kolaydır!

Şimdi sizin için seçtiğimiz küçük mutfaklar için en iyi tavsiyeleri alabileceğiniz birbirinden zarif ve yaratıcı örneklere göz atabilirsiniz.

küçük mutfaklar

küçük mutfaklar

küçük mutfak eşyaları

küçük mutfak dekorasyon

küçük mutfak dolabı modelleri

küçük mutfağı büyük göstermek

küçük beyaz mutfak modelleri

küçük bir mutfak nasıl dizayn edilir

küçük beyaz mutfak dolapları

küçük mutfak camları için perde

kucuk mutfak cozumleri

küçük country mutfak

ikea küçük mutfak çözümleri

küçük mutfak dizayn

en küçük mutfak modelleri

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Salon Dekorasyonunda Renk Uyumu

Bisiklet Parçaları ile Yapılmış 20 Muhteşem Ev Eşyası