in ,

Küçük Masa Tasarımına Kablosuz Şarj Özelliği Eklendi

Kablosuz şarj cihazları hızla evlerimizde yaygın bir kit haline geliyor. Ancak bunların büyük çoğunluğu estetik bir karmaşaya yol açabilecek masalar üzerinde kullanılabilmesi için tasarlanmış. TWORAY‘ın öne çıktığı yer de tam olarak bu nokta, kablosuz şarjın rahatlığını bir küçük masa kullanılabilirliği ile birleştiriyor.

küçük masa

Hiçbir Kablo Olmadan Üç Cihaz Şarj Edilebiliyor

TWORAY‘ın kablosuz şarj masası veya şarj tepsisi, hiçbir kablo olmadan üç cihazı birden rahatça şarj edebilmekte. Kullanılabilirliğini daha da arttırmak için şarj tepsisi, yalnızca yatak başı ile sınırlı kalmaması için evin her bölümünde kullanılabilecek şekilde tasarlanmış. Küçük evler için 16 modern çalışma masasını daha önce incelemiştik. Bu küçük masa, bir çalışma masası olmasa da bizlere çok faydalı kablosuz şarj özelliğine sahip.

Zarif ve Geleneksel Küçük Masa

Ürünün en önemli özelliği kablosuz şarj olsa da, içine yerleştirildiği ortama sorunsuz bir şekilde uyum sağlaması ve odanın içindeki mevcut mobilyalarla bir olması da büyük bir artısı. Zarif çerçevesi ve geleneksel tasarım dili ile tüm evlere uyumlu bir ürün.

Şarj Çok Önemli

Günümüzde şarj önemli bir iş haline geldi. Hemen hemen her gün cep telefonlarımızı, tabletlerimizi ve artık akıllı saatlerimizi şarj etmek zorunda kalıyoruz. Bu işi yapmak için de her bir aygıtın ayrı şarj aletlerine ihtiyacımız bulunuyor. Sadece şarj etmek için bu aygıtların olması da yetmiyor elbette. Bazen etrafta bir elektrik prizi bile bulmak zor olabiliyor. Elektrik prizini ve şarj aletini bulduktan sonra da cihazımızı şarj aletine bağlayıp bir masaya veya koltuğun kenarına veya yere koyuyoruz.

Cihazı Şarja Takma İşlemine Son

TWORAY’in yaptığı ise bütün bu işlemleri sonlandırması. Cihazımızı alıyoruz ve bu küçük masa içerisine bırakıyoruz. İşlem bu kadar basit bir hal alıyor. Hatta hem telefon hem tablet hem de akıllı saatimizi aynı anda hiçbir kablo olmadan şarj edebiliyoruz.

küçük masa

Piyasa da Kesinlikle Yer Almalı

Sadece beyaz renge değil farklı renklere de sahip olan masa için üzücü olan durum ise ürünün şu anda piyasa da bulunmaması. Tasarımcı Chanyeop Jeong’dan ricamız yakın zamanda bu ürünü piyasaya sürebilecek yatırımı bulabilmesi yönünde. Çünkü bu ürün güzel bir tanıtım ile oldukça karlı bir yatırım haline gelebilecek potansiyele sahip.

küçük masa
küçük masa
küçük masa

Tasarım: TWORAY

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paket tasarımları

Paket Tasarımları Dalında “A’ Design” Ödüllerini Kazanan 8 Ürün

gitar çalmak

Gitar Çalmak Kendi Amfisi Bulunan Gitar ile Çok Daha Kolay