Şu Anda Okunan
Küçük Evlerini Yeni Bebekleri İçin Değiştiren Aile

Küçük Evlerini Yeni Bebekleri İçin Değiştiren Aile

Küçük bir evde yaşayan çiftler, dar bir alanda yaşamak söz konusu olduğunda çocuk sahibi olmanın çok daha zor olacağını düşünürler. Elbette bu çok zor bir iş ancak cesaretini toplayıp evini de duruma göre ayarlayanlar hiç de zorluk çekmiyorlar. Tam tersine çok daha eğlenceli bir hayatları oluyor.

Hayallerinin Evi

Samantha ve Robert, birkaç yıl önce kendi küçük hayallerindeki evlerini tasarlayıp inşa ederek küçük yaşama dalmak için harekete geçen bir çift. İkilinin 19 metrekarelik modern evlerine kız bebekleri de dahil olmuş ve alanlarını daha bebek dostu yapmak için bazı değişiklikler yapmışlardır.

Uyku Saati için Karartma Perdesi

En büyük değişim uyku çatı katlarını daha güvenli hale getirmek olmuş; sağlam görüş açısı ve emniyet kapısı (ayrıca kitty için ince bir açıklık) eklenmesiyle mükemmel bir görünüm elde edilmiş. Uyku saati için gerekli olan gizlilik ve karanlık ise bir karartma perdesi ile sağlanmış.

“Minik evi, bizim için işe yaradığı sürece kullanacağız ve daha sonra yeniden düzenleyeceğiz. Bu proje ile ilgili en iyi şey, ailemize çok yönlü hizmet edebilmesidir. Onun değeri ve hayatımıza olumlu katkısı, tam zamanlı bir ikametgah olarak kullanımından çok daha uzun sürecek.” diyor bu sevimli aile…

Samantha ve Robert’ın bu projesinin en başından itibaren tüm hikayesini shedsistence‘da bulabilirsiniz.

Evin üst kısmındaki ağın detaylı görünümü.

Bebeğin doğduğu ilk zamanlar yatak odasındaki minik ve sevimli karyola…

Tavsiye

Minik bebek büyüdükçe karyolası da büyüyor ve artık bir oyun alanı olarak da kullanılabiliyor.

Kaynak: tinyhousetalk Tüm Fotoğraflar: shedsistence

Yorumları Gör (0)

Cevap Yaz

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

© 2019 FarkliFarkli.com

Yukarı