Şu Anda Okunan
Küçük Evler İçin Çalışma Odası Nasıl Yapılır?

Küçük Evler İçin Çalışma Odası Nasıl Yapılır?

Küçük bir evimiz var ve çalışma odası için hiç yerimiz olmadığını düşünüyorsak bu evi örnek alabiliriz. Tavyan’lı bir iç tasarım şirketi olan nordico bir stüdyo daireye son derece modern bir paravan ekleyerek sorunu çok basit ve kaliteli bir şekilde gidermiş.

Televizyon Ünitesi Paravan

İlk bakışta bir televizyon ünitesi gibi görünen paravan duvarın arka tarafında kalan bölüm çalışma odası haline getirilmiş. Aslında bu kısım salondan bakıldığında gerçekten ve komple bir televizyon ünitesi. Arka kısmı ise çalışma odasının sınırını belirleyen duvarı oluşturuyor.

Çalışma odasının arka duvarında dört adet eşya askısı bulunuyor. Bu örnekte kullanılan bitki ile evin renksiz ortamına güzel bir yeşillik eklenmiş. Giriş kapısından itibaren odanın sonuna kadar uzanan masada ise iki kişi rahatlıkla çalışabilmekte.

Tavsiye

Çalışma odasının yerlerinde ise evin girişinde kullanılan desenler kullanılmaya devam edilmiş. Spot ışıklarla yapılan aydınlatmaya ahşap tavan eşlik ederken, camın kapı tarafında bulunan minik kitaplık da oldukça yararlı.

Fotoğraflar: Hey!Cheese Photography

Yorumları Gör (0)

Cevap Yaz

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

© 2019 FarkliFarkli.com

Yukarı