in ,

Küçük Banyolar İçin 20 Kaliteli ve Modern Tasarım

Evimizin banyosu küçük ise veya ikinci bir banyomuz var ise bu banyoyu güzel bir tasarım ile etkili şekilde kullanabiliriz. Önemli olan çok fazla öğeler kullanarak ortamı kalabalıklaştırmadan sade bir görüntü verebilmek. Küçük banyolar için büyük fikirler yazımız ile konuya bir giriş yapmıştık ve şimdi küçük banyo tasarımlarına biraz daha fazla örnek ile devam ediyoruz.

Banyolarda olması gerekenler bellidir. Bazı evlerde ikinci banyo da duş bulunmayabilir bazılarında ise bulunabilir. Eğer evimizde tek banyo varsa bunun içerisinde duş da olacaktır. Bir banyonun temel taşlarının (duş, lavabo, tuvalet) yanı sıra yan eşyalar da oldukça önemli. Ancak yan eşyalar (havlu, çöp vs) banyonun geneline uygun olarak seçmek gerekiyor. Uygun renk ve modeli seçilen eşyalar banyomuzu kalabalık göstermeyecektir.

Küçük bir banyonuz var ve yenilemek istiyorsanız sizlere ilham verebilecek bazı tasarımlar hazırladık. Bunlar arasından bazılarında duş bulunmadığını hemen farkedeceksiniz. Bunun sizin ikinci banyonuz olabileceğini düşünerek bu seçimlere yer verdik.

1-

2-

3-

4-

5-

6-

7-

8-

9-

10-

11-

12-

13-

14-

15-

16-

17-

18-

19-

20-

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0
kesme tahtası

Kesme Tahtası ile Donmuş Gıdalar Anında Çözülüyor

Bir Kirpi ve Bir Bengal Kedisinin Sevimli Maceraları