in ,

Klasik, Fonksiyonel ve Ömür Boyu Dayanacak Şekilde Tasarlanmış Birinci Sınıf Deri Çanta: Sitka

Klasik bir çantam olsun ve ömür boyu onu kullanayım diyorsanız Sitka tam sizin aradığınız çanta. Örneğin, fotoğraf sanatına ilginiz varsa, bu çantanın opsiyonel kamera bölümleri sizin için yaratılmış diyebiliriz. Ancak sadece fotoğrafçılar düşünülmemiş elbette. Hayatın tüm alanından meslekler de Sitka’nın tasarımı yapılırken ele alınmış. Bu çanta tamamen kullanıcı görüşleri dinlenerek ve bu görüşlere göre istenen tasarım detayları ile yapılmış.

Klasik görüntüsünün yanı sıra oldukça dayanıklı olan deri çanta, çalışanlar için mükemmel bir seçenek. Dizüstü bilgisayar ve şarj cihazı için oldukça fazla yere sahip Sitka, çıkarılabilir taşıma kayışları sayesinde sırta da takılabilmekte. Bu kayışlar aynı zamanda çantanın başka bir çantaya takılabilmesini de sağlıyor.

Sitka ile beraber çıkarılan Katmai 13 ″ MacBook portföyü, Kenai Minimalist Cüzdanı ve Denali Kart Cüzdanı her kullanıcının ihtiyacını karşılamak için tasarlanmış. Her ürün kusursuz bir ustalık ve buffalo derisinden oluşuyor. Tüm ürünler birlikte kullanıldığında aynı ailenin bir parçası gibi görünüyorlar. Bağımsız olarak kullanıldıklarında ise benzersiz, kaliteli, iyi hazırlanmış ürünler olarak öne çıkıyorlar. Bir de akıllı sırt çantası ile şarj problemine son yazımızdaki çantadaki gibi şarj özelliği olsaydı muhteşem olabilirdi. Ancak klasik tarzı korumak da ayrı bir düşünce elbette.

Opsiyonel kamera bölümleri

Sırt taşıma kayışları

İç tasarımda geniş kullanım alanı

İki renk seçeneği: antik kahverengi ve koyu ceviz

Katmai 13″ MacBook Portföyü

Kenai minimalist cüzdan, Denali kart taşıyıcı ve deri kordon sarıcı

Daha fazla bilgi için: Sitka

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

150 Bin Lego Parçası ile Yapılan “Yüzüklerin Efendisi” Savaş Sahnesi

İtalya’da Muhteşem Tasarıma Sahip İlk Starbucks Dükkanı Açıldı!