in , ,

Kızgın Bakışlı Yenidoğan Bebek Viral Oldu

Doğum yapmak inanılmaz bir deneyim, ama kesinlikle kolay değil. Brezilya’da doğan bir bebek de bu süreçten pek memnun görünmüyor. Profesyonel fotoğrafçı Rodrigo Kunstmann tarafından çekilen fotoğrafta görüldüğü gibi, bebek Isa sezaryen ile doğduktan sonra çok mutlu bir ifadeye sahip değil. Fotoğrafın Kunstmann tarafından paylaşılmasından sonra kaşlarını çatan tatlı bebek bir anda viral hale geldi ve internetin yeni favorisi oldu.

13 Şubat’ta dünyaya gelen Isabela Pereira de Jesus’un dünyaya ilk gelişi doktoruna sivri bir bakışla başladı. Komik bir tavırla dolu, etkileyici yüzü net bir mesaj gönderiyor gibi görünüyor. On yıldan fazla bir süredir fotoğrafçı olarak çalışan Kunstmann, bu fotoğrafın nasıl çekildiğine dair hiçbir hazırlık yapmadığını da itiraf ediyor. Brezilyalı fotoğrafçı o zamandan beri uluslararası medyayla röportaj yapıyor ve Isa’nın fotoğrafı rapçi Ice T dahil binlerce kişi tarafından paylaşıldı.

Yorum yapanlar Isa’nın sinirlenmiş görünüşünü ve ne düşündüğünü hayal ederek paylaşımlarda bulundular: “Yöneticiyle konuşmak istiyorum!”, “Bunun için 9 ay bekledim. Ciddi Misiniz?”…

Kunstmann’a göre, Isa’nın ebeveynleri de fotoğrafı çok eğlenceli buluyor. Huysuz ifadesi, göbek kordonu kesilmeden önce sadece birkaç saniye sürmüş ve diğer yeni doğanlar gibi ağlamaya başlamış.

“Doğum eşsiz bir andır, hata yapma şansı yoktur,” diyor Kunstmann. “İki kamera kullanarak aynı anda fotoğraf ve video çekiyorum. Doğum sırasında meydana gelen farklı durumları kaçırmamak için çok yoğunlaşmam gerekiyor. ”

Peki Kunstmann, çalışmalarının viral hale gelmesini nasıl hissediyor? “Tanrı tarafından kutsanmış hissediyorum, 11 yıldır fotoğrafçı olarak çalışıyorum. İlk çalışmamda bir şirkette ücretsiz çalıştım ve kolay değildi, ama kariyerim boyunca yaptığım her şeyin beni bu an için hazır hale getirdiğini biliyorum. ”

Rodrigo Kunstmann: Web sitesi – Facebook – Instagram

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Taslak Defterinden Muhteşem Suluboya Çalışmalarını Paylaşan Sanatçı

Uçak Gövdesinden Yapılan Mini Ev