in ,

Kitap Okumak İçin Yapılmış En Güzel Köşeler

okumayeri13

Bazı yerler vardır gördüğümüz anda işte burada kitap okunur deriz. Gördüğümüz anda ortama aşık oluruz. Belki manzarası var belki de yok ama genel olarak içimizi aydınlatan bir köşe. Bu aydınlıkta da yapılacak en iyi şey aydınlanmak yani biraz kitap okumak olacaktır.

okumayeri10

Kitap okuma mekanları olarak adlandırabileceğimiz bu köşelerin en önemli ve ilk özelliği içimize huzur vermeleri olmalı. Bu huzur içerisinde de güzel bir kitabın arkadaşlığı ile daha da mutlu olabiliriz. Sakin ve rahatsız edilmeden, elektronik aletlerden uzak, sessiz bir köşe istemek çok mu zor bir dilektir?

okumayeri2

Elbette zor bir dilek değil. Evimizde kendi kitap okuma köşemizi de oluşturarak bir fincan kahve ile uzun saatler keyif yapabiliriz. Bu köşeyi oluşturmak için de güzel örneklerden bir demet toparlamak istedik. Bu örneklerin çoğunda cam kenarında bir okuma alanı ve etrafında kitaplıklar görünmekte ama bu illaki böyle bir yerimiz olması anlamına gelmiyor tabiki.

okumayeri3

Bazen bir koltuk veya büyük bir puf yastık bile kendi köşemizi hazırlamaya yetebilir. Yeter ki kitap okumak isteyelim. Kendi evimizde de böyle bir köşemizin olması da kendimize biraz zaman ayırmak için iyi bir motivasyon olacaktır.

okumayeri4

okumayeri5

kitapkosesi1

okumayeri6

okumayeri7

okumayeri8

okumayeri9

okumayeri11

okumayeri12

okumayeri14

okumayeri15

okumayeri16

okumayeri17

okumayeri18

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mükemmel Bir Daire Nasıl Çizilir?

Gitar Çalabilen Lego Tasarımı