in ,

Kesme Tahtası ile Donmuş Gıdalar Anında Çözülüyor

Fast food yemek yapma tarzına farklı bir ürün olarak üretilen bu kesme tahtası, anında ev yapımı sağlıklı bir yemek hazırlamanızı sağlıyor. Biftek hazırlamak için ne kadar zaman harcadığınızı bir düşünün. Sadece bir saat boyunca etleri erittikten sonra bir kaç saat daha yemeğinizi pişirmek için harcıyorsunuz.

kesme tahtası

Etlerin Çözülme Zamanı %75 Azaltan Kesme Tahtası

Houcy tepsisi, etlerin çözülme zamanını %75’e kadar azaltmak için tasarlanmış. Buz çözme sürecini hızlandırmak için süper iletken bir malzeme kullanan ürün bifteğinizi kabaca 15 dakika içinde uygun bir oda sıcaklığına getiriyor. Mutfağınızda olması gereken 70 mükemmel alet listesinde de kesinlikle olması gereken bir kesme tahtası.

kesme tahtası

Yenilikçi Materyal ile Et Çözdürme

Houcy’nin yenilikçi materyali et çözdürmenin fiziğini değiştirmeden, sadece hızlandırarak bu işlemi yapabilmekte. Etin erimesini beklemek ya da ılık suyla pahalı bifteğinizi umutsuzca çiğnemek için saatlerce beklemekten çok daha iyi bir çözüm. Yapmamız gereken çok basit. Bifteğimizi Houcy tepsisine koyuyoruz ve ürün bifteğimizi daha hızlı bir şekilde eritmeye başlıyor.

Bu Kesme Tahtası Sayesinde Erimeyi Beklemek Yerine Pişirmeye Odaklanabiliriz

Houcy’nin süper iletken aero-alüminyumu, buzu dondurulmuş etinizden 4 kat daha hızlı bir şekilde eritmenize yardımcı oluyor. Böylece erimeyi uzun süre beklemek yerine pişirme işleminize odaklanabilirsiniz. Tepsi, bifteğinizin üstüne ve altına yerleştirebileceğiniz panellerin yanı sıra malzemelerin geri kalanını hazırlamak için kullanabileceğiniz şık bir kesme tahtası olarak da kullanılabilmekte.

kesme tahtası

22 Mikro Gözenekli Kanal

Buz çözme tepsisinin içi 22 mikro gözenekli kanaldan oluşuyor. Tasarımcılar toksik olmayan ve kokusuz süper iletken gaz (karışık sıvı gaz) kullanarak bu işlemi gerçekleştirmeyi başarmış.

kesme tahtası

Hızlıca Dondurmak İçin de Kullanılabiliyor

Süper iletken tepsi etleri hızlıca dondurmak için de kullanılabilmekte. Aero-alüminyum tepsi dondurucuya girebiliyor, bu sayede donma işlemini hızlandırırak, etlerinizi daha hızlı ve daha uzun sürede donduruyor.

Basit ve Kullanımı Kolay

Tepsi inanılmaz derecede basit bir yapıya sahip. İhtiyacınız olmadığında depolanması kolay çoklu bölümlere sahip. Yemeğin tadını veya besin değerinden ödün vermeden etinizin daha hızlı çözülmesine yardımcı oluyor ve tabi ki bulaşık makinesinde de yıkanabiliyor.

Tasarımcı: Houcy

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evimize Minimalizm Dalgasını Getiren Yenilikçi Masa

Küçük Banyolar İçin 20 Kaliteli ve Modern Tasarım