in , ,

Kedinizin İşi Bitince Temizliği Akıllı Tuvalet “Lavviebot S” Yapsın

Kedilerimizle olan ilişkimiz, köpeklerle olan ilişkimizden oldukça farklıdır. Köpekler sürekli bakım, sevgi ve şefkat isteyen çocuklar gibi, kediler ise zaman zaman yardım eli ile hayatlarını birbirinden bağımsız olarak yaşayabilen soğutulmuş oda arkadaşlarınız gibidir. Kediler için beslenme, uyuma ve oynama aktiviteleri bir gün için yeterlidir.

Tek Görevimiz Yiyecek ve Tuvalet

Kedilerin insanlara çok fazla ihtiyaçları yoktur. Sık sık kendilerini besleyebilir, kendilerini eğlendirebilir ve hatta köpekler gibi yürüyüşe çıkarmanıza gerek yoktur. İnsanların müdahale etmesi gereken tek şey, kedinin yiyecek kabını doldurmak ve çöpü boşaltmaktır.

Tuvalet İşini “LavvieBot S” Bizim İçin Yapıyor

LavvieBot S, bu iki faaliyetten birine özerklik kazandırıyor. Bir kedi için yemek zamanlarını bir dereceye kadar düzenleyebilirsiniz, ancak çöp kutusunu temizlemek istediğinizde gerçekten düzenlemenin bir yolu yoktu Burada akıllı çöp kutusu olacak şekilde tasarlan olan LavvieBot S devreye giriyor. “LavvieBot S” kedi arkadaşınız işini yaptıktan sonra tüm kabı temizliyor.

Akıllı Tuvalet Kokuları Dışarı Çıkarmıyor

Kediniz için özel bir kabin gibi şekillendirilen LavvieBot S, kedinizin mahremiyetini sağlayan alanı çevrelerken, bizim alanımızı da çöp ve kokudan korur. Akıllı çöp kutusu, kedinizin israfını sizin için önelemektedir, kumu filtreler ve her birkaç günde bir temizleyebileceğiniz ayrı bir bölmenin içerisine atar. LavvieBot S’nin kumunu sabahtan koyduğumuzda, bot çöp tepsisini otomatik olarak tüm gün temizleyerek size ve kedinize gününüzü rahatça geçirme özgürlüğü verir.

Dekoratif Olarak da Başarılı

Kedi tuvaletinize çok daha dekor dostu bir çözüm olarak tasarlanan LavvieBot S, kum dolu bir tepsi yerine, şık beyaz bir sepet gibi görünerek herhangi bir evde rahatlıkla kullanılabilir. Ürün, kedinizin ziyaretlerini ve genel sağlığını takip ederken, kedinizin ziyareti bittikten sonra kumları otomatik olarak temizler.

Cep Telefonu Uygulaması ile Sağlık Kontrolü

Kedinizin yaşam tarzı çevresinde yaratılan LavvieBot, akıllı tedavi cihazınız ve su dağıtıcınızla iletişim kurmaya çalışarak, kedinizin sağlığının bütünsel bir haritasını çıkarır. PurrSong uygulamasıyla uyumlu olan akıllı kedi tuvaleti, kum bittiğinde bildirim gönderir, kedinizin kilosunu kontrol ederek gerçek zamanlı olarak bilgileri izlemenizi sağlar.

Sağlıklı Bir Ortam

İster aktif bir yaşam tarzı olan bir kedi, isterse aşırı derecede şefkatli bir kedi sahibi olun, evcil hayvanınıza iyi olanakları sağlamayı seven biriyseniz bu ürün kedinize çok sağlıklı bir ortam yaratacaktır. “LavvieBot S” içerisindeki ayak basamağı da kedinizin kumları tuvaletten dışarı çıkmasını engellemekte. Bu üründe dışarı çıkan kum ve kötü hava yok, bir kedi sahibinin isteyebileceği en başarılı tuvaletlerden bir tanesi.

Tasarımcı: LavvieBot S

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Temel Mutfak Aletleri, Birinci Sınıf Malzemeler ile Yeniden Tasarlandı. Sonuç: Muhteşem

saç kurutma makinesi

Saç Kurutma Makinesi de Artık Kablosuz Oldu