in

Kedi Severler İçin Seramikten El Yapımı Eşsiz Tabaklar

Kuyrukları vücutlarının etrafına sarılmış ve kafaları göğsüne sıkışmış bir şekilde kendi içine kıvrılan kediler, sıcak kalmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu rahat uyku pozisyonu, Tatiana (Taniko Ga) olarak bilinen bir sanatçı tarafından hazırlanmış bir dizi seramik kedi tabağına ilham veriyor. Sanatçı, kedi severler için mükemmel olan eşsiz bir yemek takımı yaratmış.

Küçük çay tabaklarından daha büyük, dekoratif tabaklara kadar çeşitli boyutlarda mevcut olan Tatiana’nın seramik kreasyonları, kedi fanatiklerinin çok sevdikleri ürünler arasına şimdiden girmiş bile. Her parça beyaz seramikten yapılmış ve elle boyanmış, bu nedenle her tabak tamamen benzersizdir. Bazılarının alt tarafında metal bir halka bulunmakta, böylece bu kedileri bir sanat eseri olarak duvarımıza asabiliriz.

“Kedileri çok seviyorum” diyor Tatiana. “Seramikleri de seviyorum. Fikirlerimin gerçekleşmesi için neredeyse sınırsız fırsatlar sunuyorlar! ” Siyah ve beyaz kedilerden çizgili kedilere, Tatiana bir dizi kedi rengini ve desenini tabaklarına yansıtıyor. Her tabak tasarımı, sivri kedi kulaklarına ve yuvarlatılmış formu tamamlamak için zarifçe çevrilmiş bir kuyruğa sahip.

Kuyrukları vücutlarının etrafına sarılmış ve kafaları göğsüne sıkışmış bir şekilde kendi içine kıvrılan kediler, sıcak kalmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Bu rahat uyku pozisyonu, Tatiana (Taniko Ga) olarak bilinen bir sanatçı tarafından hazırlanmış bir dizi seramik kedi tabağına ilham veriyor.

Küçük çay tabaklarından daha büyük, dekoratif büyük tabaklara kadar çeşitli boyutlarda mevcut olan Tatiana’nın seramik kreasyonları, kedi fanatiklerinin çok sevdikleri ürünler arasına şimdiden girmiş bile.

Her parça beyaz seramikten yapılmış ve elle boyanmış, bu nedenle her tabak tamamen benzersizdir.

Bazıları alt tarafında metal bir halka içeriyor, böylece bu kedileri bir sanat eseri olarak duvarınıza asabilirsiniz.

Taniko Ga: Instagram – Etsy

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Merdiven Altı Boş Kalmasın, Bahçe Yapın!

Kargocu Sevimli Köpekleri Görenler Yeniden Sipariş Veriyor!