Karton Kutular ile Yapılabilecek 20 İlham Verici Oyuncak Tasarımı

kartonkutuoyuncak1

Evimizin iç dekorasyonunda çocuklarımız için karton kutuları kullanarak biraz değişiklikler yapabiliriz. Eşyaları taşımak için kullanılan karton kutular ile işimiz bittiği zaman artık atmamıza gerek yok. Bunları çok güzel oyuncaklar haline getirebiliriz.

Elbette çok dayanaklı oyuncaklar olmayacaktır karton kutulardan yapılanlar ancak hem bizim için hem de çocuğumuz için güzel zamanlar geçirebileceğimiz tasarımlar ortaya çıkarabiliriz. Karton kutulardan oyuncak tasarlarken çocuklarımız da yaratıcılık konusunda bizlerden örnek alabilir.

Bu konuda yapılabileceğimiz çok güzel oyuncaklar mevcut. Bunlardan 20 tanesini sizlere ilham vermek adına bir araya getirdik. Elbette aynısını yapmak biraz zor olabilir ancak kafamıza yatan bir tasarımı, kendi becerilerimiz ile kolayca yapabileceğimizi düşündüğümüz bir tanesini seçebiliriz.

1.

kartonkutuoyuncak2

2.

kartonkutuoyuncak3

3.

kartonkutuoyuncak4

4.

kartonkutuoyuncak5

5.

kartonkutuoyuncak6

6.

kartonkutuoyuncak7

7.

kartonkutuoyuncak8

8.

kartonkutuoyuncak1

9.

kartonkutuoyuncak9

10.

kartonkutuoyuncak10

11.

kartonkutuoyuncak11

12.

kartonkutuoyuncak12

13.

kartonkutuoyuncak13

14.

kartonkutuoyuncak14

15.

kartonkutuoyuncak15

16.

kartonkutuoyuncak16

17.

kartonkutuoyuncak17

18.

kartonkutuoyuncak18

19.

kartonkutuoyuncak19

20.

kartonkutuoyuncak20

Deniz Akgül

“Bütün gün çalışıyoruz, yoruluyoruz… Biraz da dinlenelim ve eğlenelim” temalı yazılar oluşturma gibi bir hobisi olan, yazıları yazarken keyif alan, farklifarkli.com sitesini online bir dergi olarak herkese sunmak isteyen bir vatandaş olarak biliniyorum… Herkesin bir hobisi var, benimki de blog yazmak da diyebiliriz…

Yorum Gönder