in

Karton Kutular ile Harika Kostümler Yapan Yetenekli Anne

Avustralya’nın Melbourne şehrinde yaşayan Alicia Brown, karton kutular ile ailesi için harika kostümler ve oyuncaklar tasarlıyor. Yeni bir karton kutu bulduğunda inanılmaz tasarımlar aklına gelen Brown, çocukların eğlenceli dakikalar geçirmesi için hemen fikirlerini hayata geçirmeye başlıyor.

Eğlenceli Tasarımlar

Şimdiye kadar bir çok başarılı tasarıma imza atan yetenekli tasarımcı, “Zygote Brown Designs” şirketinde tasarımcı olarak çalışmakta. Yaptığı başarılı çalışmaların ilgi görmesi üzerine bir web sitesi de açan Brown, tasarımlarını bu site aracılığı ile de tüm dünyaya iletebiliyor.

Karton Kutu ile Yapılan Muhteşem Tasarımlar

Aslan kafaları, devasa eller, uzay gemisi, vikingler ve kardan adam gibi birçok yaratıcı karton tasarımlar yapan Brown, “Bir karton kutu, olmasını istediğimiz herhangi bir şey olabilir, sadece biraz hayal gücü yeterli” diyor.

Kostümlerin Yapımını Detaylı Anlatıyor

Bu muhteşem kostümlerin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız tasarımcı yapım aşamasının tamamını bizlere gösteriyor. Brown’ın bu konuda bize yol gösteren youtube kanalı bulunuyor. Burada her bir tasarımın nasıl yapıldığı detaylı bir şekilde anlatılmakta.

Avustralya’nın Melbourne şehrinde yaşayan Alicia Brown, karton kutular ile ailesi için harika kostümler ve oyuncaklar tasarlıyor.

“Bir karton kutu, olmasını istediğimiz herhangi bir şey olabilir, sadece biraz hayal gücü yeterli”

Bu muhteşem kostümlerin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız tasarımcı bunları youtube kanalında bizlere gösteriyor.

Alicia Brown: Web Sitesi – Youtube – Instagram

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Müzik Severlerin Rüyası El Yapımı Çelik Hoparlör

Çam Ağacı Gibi Görünen Kitaplık “Bilgelik Ağacı” ile Tanışın