in

Kargocu Sevimli Köpekleri Görenler Yeniden Sipariş Veriyor!

Karantina nedeniyle işletmeler ve hizmetler kısıtladığı için, birçok köpek de yürüşlerinden mahrum kaldı. Evlerinden çıkıp dolaşması gereken dostlarımız için bu durum bir sorun teşkil ediyor. Kargo dağıtım işçisi Daniel Nava bu duruma bir çözüm bulmuş. Şki dachshund cinsi köpeği Chorizo ​​ve Cocoa‘yı kargoları dağıtmaya götürmeye başlamış.

Koronavirüs döneminden önce de Chorizo ​​ve Cocoa, Nava ile çalışmaya başlamışlar. İlk olarak 2019 yılbaşı döneminde bu işi biraz yapmışlar. Bu nedenle onların bu işi yapmaları ve Nava’ya yardımcı olmaları pek de zor olmamış.

Chorizo ​​ve Cocoa, teslimat asistanları olarak yeni rollerini sevmişler; hatta minyatür FedEx üniformalarına bile sahipler! Yavrular Nava’nın kamyonunu mutlu bir şekilde biniyor ve insanlara paketleri bıraktıkça heyecanlarını ve desteklerini göstermek için yanlarına koşuyorlar. Bu kargoların alıcıları onları görmekten çok hoşlanıyor.

İkilinin Instagram hesabına bir yorumcu şöyle diyor: “Sadece köpek teslimatı için bir şey sipariş ediyorum.”

Kargo dağıtım işçisi Daniel Nava bu duruma bir çözüm bulmuş. Şki dachshund cinsi köpeği Chorizo ​​ve Cocoa’yı kargoları dağıtmaya götürmeye başlamış.

Chorizo ​​ve Cocoa, teslimat asistanları olarak yeni rollerini sevmişler; hatta minyatür FedEx üniformalarına bile sahipler!

İkilinin Instagram hesabına bir yorumcu şöyle diyor: “Sadece köpek teslimatı için bir şey sipariş ediyorum.”

https://www.instagram.com/p/B6dsMNrHHWU/?utm_source=ig_embed

Chorizo and Cocoa: Facebook – Instagram

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kedi Severler İçin Seramikten El Yapımı Eşsiz Tabaklar

Portland’da Bulunan Modern ve Etkileyici Dağ Evi