in

Karantina’nın En İyi Fotoğrafları Yarışmasından 20 Etkileyici Fotoğraf

Ücretsiz bir mobil uygulama olan Agora’nın düzenlediği #StayHome fotoğraf yarışması fotoğrafçılara evlerinden yaratıcı olmaya ve kendi ülkelerinde benzeri görülmemiş durumları belgelemeye teşvik ediyor. Sonuç olarak, gezegenin her köşesinden 15.697 fotoğraf yarışmaya katılmış. 50 finalist fotoğraf, 1.000 $ ‘lık ödülü kazanmak için Agora küresel topluluğunun oylamasına sunulacak.

Tarihte ilk kez, tüm dünya ortak bir düşmana karşı birleşti: COVID-19 ile evden savaşmak. Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, 95’ten fazla ülke, nüfuslarını küresel salgından korumak için karantina önlemleri aldı. Evde kalma kısıtlamaları, bizi sevdiklerimizden izole ederek rutinimizi değiştirmiş olsa da, coronavirüs ile evden savaşmak için eşi benzeri görülmemiş küresel çabalar, yayılmayı yavaşlatmada başarılı olduklarını kanıtladı.

Agora, 19 Mart’ta kullanımı ücretsiz mobil uygulamasıyla #StayHome isimli fotoğraf yarışmasını başlattı ve dünyanın dört bir yanından fotoğrafçıları tecrit sırasında çektikleri fotoğrafları paylaşmaya davet etti. #StayHome yarışmasına toplam 15.697 fotoğraf gönderilmiş. Kazanan fotoğraf 27 Mayıs Çarşamba günü açıklanacak ve 1000 dolarlık büyük ödülü kazanacak. Sonuçlar uygulama üzerinden ve aynı zamanda Agora’nın Instagram sayfasından da açıklanacak.

Yazar FarklıFarklı Sanat

Sanatsız kaIan bir miIIetin hayat damarIarından biri kopmuş demektir. Atatürk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Okan Uçkun’dan 20 Muhteşem Geometrik Dövme

Kum ile İnanılmaz Gerçekçi Hayvan Heykelleri Yapan Sanatçı