in ,

Kaliteli ve Şık Kulaklık “Meze 99 Classics”

Bir çok havalı kulaklığın olduğu piyasalarda artık bir de klasik bir kulaklık var. Meze şirketinin tasarımı 99 Classics modeli hayatınız boyunca ihtiyacınız olacak en şık kulaklık.

Günümüz kullanıp atma dünyasında uzun süre dayanıklı ürünlere pek yer bulunmuyor. Ancak bu durumdan sıkılanlanlar için artık klasiklere dönüş başladı. Çünkü klasik ürünler çok daha sağlam ve dayanıklıydı. Üstelik günümüzde moda olmaya da başladılar.

99 Classics modeli de ahşap ile metalin muhteşem uyumunu sergiliyor. Bu kaliteli tasarım görünümü kadar sesi ile de dikkat çekiyor. Son derece üst seviyedeki ses kalitesi adeta canlı müzik dinliyormuş hisse veriyor.

Ürünün tamamı el yapımı. Bir aydan fazla bir sürede yapılan her bir kulaklığın ahşap kısımları elle zımparalanıp parlatılıyor. Deri kafa bandı, kulaklıkların ağırlıklarını etkili bir şekilde dağıtmasını sağlayarak sanki hiç kafamızda birşey yokmuş hissini veriyor.

Sadece doğru ses dengesiyle tasarlanan kulaklık bölümleri, kristal netliğinde, tertemiz ses sağlıyor. Kulaklığın kablosu ise etrafında bulunan Kevlar kaplama sayesinde oldukça dayanıklı.

Klasik şıklığa alternatif ürün arıyorsanız bir de en iyi 5 gürültü önleyici kulaklık yazımıza göz atabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için: Meze 99 Classics

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ağaçlar İçerisindeki Sade Tasarımlı Ev

Hayvanlar ve Onların Sevimli Minik Yavrularından 17 Muhteşem Kare