in

Kalemini Kağıttan Kaldırmadan Detaylı Çizimler Yapan Sanatçı

Kaleminizi kağıttan kaldırmadan karalamayı denediyseniz, düz ve dalgalı çizgilerden oluşan soyut resimler oluşturmanın ne kadar eğlenceli olabileceğini biliyorsunuzdur. Bu konuda tam olarak uzmanlaşan Amerikalı sanatçı Tyler Foust, büyüleyici desenlerle dolu soyut, sürekli eserler üzerinde çalışıyor.

Kağıt üzerinde titriyor gibi görünen dalgalı çizgilerden soyut hayvan resimlerine kadar Foust, tek bir kalem darbesi ile çok çeşitli motifler oluşturmakta.

Beyaz mürekkep ile koyu kağıda çizilen eserleri inanılmaz bir görüntü oluşturuyor. Foust, kuşlar, ayılar ve diğer hayvanların karmaşık çizimlerini oluşturmak için negatif boşluklarla akıllı şekilde oynuyor.

Ne çizmeyi seçerse seçsin, yetenekli sanatçı bu süreci çok seviyor. “Her dönüşün zor olması ilginç bir şekilde hoşuma gidiyor” diyor Foust.

“Çizimi yapmanın zorluğunun verdiği meydan okuma. Boşlukları olabildiğince tutarlı tutmak. Tüm bunlar içinde gizli görüntüler olan bir görüntü oluşturmak. ”

Foust’un sürekli çizimlerine göz atmak için aşağı kaydırın. Eğer eserleri beğendiyseniz, sanatını Etsy ve Redbubble aracılığıyla satın alabilirsiniz. Ayrıca çocuklarınız ile çizim yapmak için basit çizimler yazımıza da göz atabilirsiniz.

Sanatçı Tyler Foust büyüleyici desenlerle dolu sürükleyici çizimler yapıyor.

Tyler Foust: Instagram – YouTube – Etsy – Redbubble

Yazar FarklıFarklı Sanat

Sanatsız kaIan bir miIIetin hayat damarIarından biri kopmuş demektir. Atatürk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gizli Aydınlatmalı Göz Alıcı Kitaplık

Bir Yazar İçin Tasarlanan Sarmaşık Kaplı Arka Bahçe Ofisi