in ,

Kahve İçmenin Keyfini Evinizde Yaşatıcak Profesyonel Barista “Geesaa”

Güne bir kahve içmeden başlayamayanlardansanız tam size göre bir ürün olan Geesaa‘yı mutlaka evinizde bulundurmalısınız. “Evinizi baristası” sloganıyla tanıtılan bir kahve makinesi olan ürün hayatını baristalık yaparak geçirmiş tecrübeli kişilerin uzmanlıklarından ortaya çıkmış.

En iyi filtre kahvenin nasıl yapıldığını yıllarca tecrübe eden ürünün mucitleri olan baristalar artık bu keyfi evimizde yaşamamızı sağlıyor. Onlara göre bir filtre kahvenin en güzel içimi, kaynamış suyun yavaş yavaş filtre üzerinde gezdirilerek kahve üzerine dökülerek elde edilmekte. Geesaa’da tam olarak bunu yapıyor.

Üstelik mobil uygulama yardımıyla bize istediğimiz tadı istediğimiz saatte sunabiliyor. Her sabah kahvaltı saatimiz aynı ise uygulama ile kahvemizi bu saatte hazır edebiliriz. Sevdiğimiz kahve tadının ağırlığını da uygulama ile ayarlayabiliriz.

Sadece 5 dakikada profesyonel bir kahve yapabilen Geesaa‘dan sonra, hayatımızda artık kahve yapmayı bilmek veya bilmemek gibi bir durum söz konusu değil. Kahve yapmayı hiç bilmeyen birisi bile bu ürünü oldukça kolay bir şekilde kullanabilmekte.

Profesyonel baristaların tecrübeleri ile profesyonel kahve yapan Geesaa iki farklı renkte satışa sunulmakta. Beyaz ve siyah renkleri bulunan ürünün rengini evimizin tasarımına veya tamamen sevdiğimiz renge göre seçebiliriz.

Geesaa’nın bir de kısa ve başarılı bir tanıtım sunumu bulunuyor.

Dünyanın en pahalı kahvesi yazımıza da mutlaka göz atın.

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Zenginlik Böyle Bir Şey! Evinin İçerisine Havuz Yaptıran 15 Kişi

Çocukların Bir Haftada Neler Yediğini Gösteren Başarılı Sosyal Bilinç Çalışması