in

Kağıt Paralar ile Yapılan 12 Etkileyici Hayvan Portresi

Sanatçı Charis Tsevis, bir müşterisinin finans kurumundaki yeni bir merkezi dekore etmek için bazı sanat eserleri tasarlamış. Bir dizi hayvan portresi oluşturmanın iyi bir fikir olacağını düşünen sanatçı, ticari kuruluşların hayvanlarla ve karakteristikleriyle ilişkilendirmeyi sevdiği gerçeğinden yararlanmış. Nede olsa insanlar hayvanları ego ve ilham kaynakları olarak görmeyi her zaman severler.

Sonunda ortaya Para Hayvanat Bahçesi, Para Çiftliği veya Para Ormanı olarak tasvir edilebilecek çalışmalar çıkmış. Birçok yerden ve zamandan kağıt paralar ile yapılmış bir dizi hayvan mozaiği. Hayvanlar, zamanımızın dolar, euro, peso, ruble, lira ve diğer ülkelerin kağıt paralarından yaratılmış. Drahmiler, marklar, franklar ve dinarlar gibi eski efsaneler, hatta tarihimizin hassas dönemlerinden kuponlar ve sertifikalar da kullanılmış.

Sanatçı Charis Tsevis, bir müşterisinin finans kurumundaki yeni bir merkezi dekore etmek için bazı sanat eserleri tasarlamış.

İnsanlar hayvanları ego ve ilham kaynakları olarak görmeyi her zaman severler.

Resimler, zamanımızın dolar, euro, peso, ruble, lira ve diğer ülkelerin kağıt paralarından yaratılmış.

Drahmiler, marklar, franklar ve dinarlar gibi eski efsaneler, hatta tarihimizin hassas dönemlerinden kuponlar ve sertifikalar da kullanılmış.

Daha fazlası için: tsevis.com – Facebook – Instagram – twitter.com – behance.net – tsevis.tumblr.com – saatchiart.com

Yazar FarklıFarklı Sanat

Sanatsız kaIan bir miIIetin hayat damarIarından biri kopmuş demektir. Atatürk

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kanada’da Huron Gölü’ne Bakan Modern Göl Evi

Alman Pasta Ustasından Ağızları Sulandıran 20 Muhteşem Turtanın Öncesi ve Sonrası