in , ,

Saç Kurutma Makinesi de Artık Kablosuz Oldu

Teknoloji ilerledikçe hayatımızdaki kabloların sayısı da giderek artıyor. Bir çok ürün artık kablosuz modelleri ile ön plana çıkmakta. Dünyanın en ince kablosuz şarj aleti, hızlı kablosuz powerbank olan şarj cihazı ve planlayıcı, kablosuz şarjlı araç içi telefon tutucuları gibi bir çok ürün hayatımızı kolaylaştırmakta. Kablosuz ürünlerin son halkası da saç kurutma makinesi. Aslında çok uzun zaman önce geliştirilmesi gereken bu teknoloji hayatımızı biraz geç giriyor diyebiliriz.

saç kurutma makinesi

Negatif İyon Teknolojili Saç Kurutma Makinesi

Hammacher Schlemmer şirketinin negatif iyon teknolojisini kullanan ürünü, iki elimizi de saçlarımızı şekillendirme için kullanabilmemizi sağlıyor. Duvara monte edilerek veya banyo tezgahına yerleştirilerek kullanılabilen ürünü istediğimiz yere yerleştirebiliriz. Bu sayede kol ve omuzlarımızın çok daha fazla yorulmasını engellemiş olabiliyoruz.

Kablo Karışıklığına Son

Karışık kablolarla da artık uğraşmamıza gerek kalmıyor, bu kablosuz saç kurutma makinesi ayakta dururken veya otururken rahatça kullanılabilmekte. Cihaz, saçınızı statik kabarmalara karşı korumak için negatif iyon teknolojisi kullanmakta, böylece saçlarımız pürüzsüz ve parlak bir görünüme sahip olabiliyor. Sadece bu özellik bile ürünü diğer rakiplerinden ayırıyor. Tabi bir de kablosuz bir makine olunca gerçektende ön plana çıkan bir ürün haline geliyor.

saç kurutma makinesi

Led Menü Göstergesi

LED menü göstergesi, iki ısıtma ayarı ile bir soğutma seçeneği arasında seçim yapabilme olacağı sunmakta. Şarj edilebilir pil, düşük ısı modunda yaklaşık 30 dakika kullanım olanağı sağlamakta. Bu da gayet yeterli bir süre olarak görünüyor. Hatta saçımızı kurutmak ve şekillendirmek için yarım saat bir hayli uzun bir süre.

Ömür Boyu Garantili Saç Kurutma Makinesi

Üretici şirket, kablosuz şarj edilebilir ürünü için verdiği garanti süresi ise ömür boyu. Bildiğiniz gibi günümüzde pek çok şirket garanti sürelerini olabildiğince kısa tutmakta. Bir yıl, iki yıl veya üç yıl gibi süreleri garanti adı altında oldukça sık rastlamaktayız. Ancak bir ürüne ömür boyu garanti verilmesi, üretici şirketin kendi ürününe çok güveniyor olduğunu gösteririm. Bu da bize bu kablosuz yeni teknolojinin gayet rahat ve güvenilir bir şekilde kullanılabileceğini kanıtlıyor.

Advertisement

Tasarımcı: Hammacher Schlemmer

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Kedinizin İşi Bitince Temizliği Akıllı Tuvalet “Lavviebot S” Yapsın

bluetooth klavye

Bluetooth Klavye, Retro Daktilo Görünümü ile Karşımızda