in ,

Kablosuz Şarj Aleti “Symbus Q” Gerçekten Başarılı Mı?

Moshi Symbus Q, gerçek anlamda bir taş ile iki kuş vurmamızı sağlıyor. Sırt çantanıza sığacak kadar kompakt, şık bir tasarım olan Moshi Symbus Q, dizüstü bilgisayarınızda çalışmak için ekstra bağlantı noktaları, yani 4K HDMI, Ethernet ve 2x USB 3.0 bağlantı noktalarına sahip bir cihaz.

Hızlı Şarj Özelliği Bulunuyor

Akıllı telefonunuzu kablosuz bir şekilde şarj etmesi de bu ürünün en güzel özelliği diyebiliriz. Ek olarak, güç sağlayan bir USB C Tipi giriş ve hızlı bir şekilde şarj etmek için dizüstü bilgisayarınıza takabileceğiniz bir USB C Tipi çıkışı bulunmaktadır.

Kablosuz Şarj İçin Kumaş Yüzey

Kablosuz şarj yüzeyi, telefonunuzu çizmeyecek şekilde üzerinde basılı bir desenle tasarlanmış. Telefonunuzu yerinde tutan bir kumaş diyebiliriz. Symbus Q, dizüstü bilgisayarınızın yanında harika görünen şık bir alüminyum cihaz.

Harici 4K Ekran

Dizüstü bilgisayarınızı harici bir 4K ekran ya da süper hızlı 1000 mbp iletme kabiliyetine de sahiptir. Ayrıca USB sürücülerinizi Type-C ile dizüstü bilgisayarınıza veya ultrabook’unuza takma özelliğiyle hızlandırabilir. Bilgisayar üzerine çalıştığınız bir işiniz varsa bu başarılı ürün size oldukça yardımcı olacaktır.

Symbus Q, dizüstü bilgisayarınızın yanında harika görünen şık bir alüminyum cihaz.

Moshi Symbus Q, dizüstü bilgisayarınızda çalışmak için ekstra bağlantı noktaları, yani 4K HDMI, Ethernet ve 2x USB 3.0 bağlantı noktalarına sahip bir cihaz.

Tasarımcı: Moshi

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kitap Okumayı Sevenler İçin Muhteşem Bir Koltuk

Şehirleri Daha Yeşil Nasıl Yapabiliriz? Bu Yeni Modül İşe Yarayacak Gibi…