in ,

En İyi Kablosuz Elektrikli Süpürge Eski Dyson Uzmanları Tarafından Yaratıldı

Üç Yılı Aşkın Mühendisliğin Ürünü

Daha önce Dyson’da çalışmış olan Lupe Technology şirketinin tasarımcıları, elektrikli süpürgelerin her türlü sorunlarına aşinalar. Bu yüzden zayıf emiş gücü, cihazın ağırlığı ve iyi bir ürünün yüksek fiyatlı olması gibi etkenlerin hepsini yeni kablosuz elektrikli süpürge tasarımlarında göz önünde bulundurmuşlar. Üç yılı aşkın mühendislik ve prototiplemenin sonu olan “Lupe Pure Cordless” elbette bunlardan hiçbiri değil.

Kablosuz elektrikli süpürge

Jet Motorundan İki Kat Hızlı Kablosuz Elektrikli Süpürge

“Lupe”; dikey, silindir ve el tipi bir elektrikli süpürgelerin bir kombinasyonudur. Kablo engeli olmadan her yerde rahatlıkla kullanılabilir ve taşınabilir. Tasarımcılar ve mühendisler, süpürgenin emiş gücünü neredeyse ikiye katlayan “Emme Yoğunlaştırıcı” adını verdikleri bir teknoloji geliştirmişler! Üründe 108.000 RPM hızında dönebilen (bir jet motorunun neredeyse iki katı hızı) bir motor bulunmaktadır. Ergonomik yapısı sayesinde ise çok fazla hareket etmek zorunda kalmadan tek bir el hareketiyle zeminleri, halıları veya kanepeleri temizlemenizi sağlamaktadır.

Kablosuz elektrikli süpürge

Tam Şarj ile 60 Dakikadan Fazla Kullanım

“Lupe”nin güçlü motoru çıkarılabilir ve şarj edilebilir pil takımı ile çalışmakta. Pil, tam şarj ile 60 dakikadan fazla vakumlama sağlamakta. Ürünün özel olarak tasarlanmış temizleme başlığı, çok işlevli aksesuarları ve diğer aparatları kilim, zemin, döşeme, merdivenler, tavanlar ve hatta arabalarda kolayca kullanılabilmekte.

Özel Temizleme Filtresi

Kablosuz elektrikli süpürge, kolay çıkarılması ve temizlenmesi (ellerinizi kirletmeden) için tasarlanmıştır. Haznesi torbasızdır ve 1000 cc (1 litre) hacme sahiptir. Emilen hava bir HEPA filtresinden geçer. Burada sadece kir ve tozu değil, aynı zamanda polen ve alerjenler gibi mikro partiküller de hapsedilmekte. Böylece Lupe’den çıkan hava, giren havadan daha temiz ve daha saf hale gelir. HEPA filtreleri de çıkarılabilmekte ve ayrı olarak yıkanabilmekte. Bu da onları sonsuza kadar tekrar kullanabildiğimiz anlamına gelmekte.

Kablosuz elektrikli süpürge

Kullanımı Kolay Kablosuz Elektrikli Süpürge

Uzun ömürlü tasarım; gücü, işlevi, taşınabilirliği ve kullanım kolaylığını bir araya getiriyor. Yani, “Lupe”nin tasarımı, çıkarılması ve değiştirilmesi kolay parçalarla donatılmıştır. Süpürgenin tamamı sökülebilmekte ve dolaplarda saklanabilmekte. “Lupe”nin sadece dört düğme bulunan arayüzü ile kir ve tozla savaşmak kullanıcılar için oldukça basit hale getirilmiştir.

Kablosuz elektrikli süpürge
Kablosuz elektrikli süpürge

Ürün Kutusundan Çıkan Parçalar

Ürün teslim edildiğinde kutunun içinden çıkan parçalar ise şu şekilde:

  • Kablosuz ana gövde
  • Emiş yoğunlaştırıcı teknolojisine sahip evrensel süpürme kafası
  • Lityum iyon pil takımı
  • Şarj cihazı (bölgeye özgü)
  • Çıkarılabilen çubuk
  • Çok işlevli aksesuar araçları

Lupe: Web SitesiInstagram

Ayrıca geçmişin tasarımını gelecek ile birleştiren elektrikli Vespa modelini de mutlaka görmelisiniz.

Kolay kullanılabilen elektrikli scootera da bakmanızı tavsiye ederiz.

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

akıllı egzersiz aleti

Taşınabilir Akıllı Egzersiz Aleti ile Her Yerde 300 Değişik Antrenman Yapabilirsiniz

en eğlenceli oyuncak

Origamiden İlham Alan Bu Küp Gördüğünüz En Eğlenceli Oyuncak Olabilir