in ,

İtalyanlardan Modern ve Teknolojik Akıllı Yatak: HiBed

Bu akıllı yatak bizleri geleceğe kısa yoldan götürüyor. “Hi Interiors” şirketi, İtalyan mimar ve tasarımcı Fabio Vinella tarafından tasarlanan ikinci nesil akıllı yataklarını yakın zamanda piyasaya tanıttı.

WiFi, HD projektör ve Hoparlörler

HiBed, temel olarak sadece uykumuzu değil, genel olarak hayatımızı iyileştirmek için tasarlanmış akıllı bir kişisel koza diyebiliriz. WiFi, HD projektör ve hatta daha fazla eğlence için görünmez hoparlörler ile donatılmış bu akıllı yatak, uykudan önce veya hafta sonları sabahları bizlere bolca eğlence sağlayabilmekte.

Mobil Uygulama Sayesinde Uyku Düzeni Kontrolü

Akıllı bir yatak olduğundan, mobil uygulama ile her sabah uyku düzenimizi de kontrol edebiliriz. Sadece uyku ve biyometrik parametreleri analiz etmekle kalmayan ürün, aynı zamanda vücut ağırlığını günlük olarak tutmakta ve sağlığımızı tam olarak kontrol etmek için sıcaklık, hava kalitesi ve gürültü seviyesini izlemektedir.

Akıllı Alarm Sistemi

Hafızalı, köpüklü ve ayarlanabilir taban sayesinde uyku sırasında rahatlık sağlanırken, akıllı alarm sistemi bizi haber, hava durumu ve takvimin sesli bildirimleriyle uyandırabilmekte. HiBed, keyifli ve huzurlu bir dinlenme saati için 15 muhteşem yatak listesine kesinlikle girebilecek bir ürün.

Tasarımcı: HiBed

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Balonların Üzerinde Duran Cam Sehpa

Waffle Makinesine Benzeyen Duvara Monte Yer Kazandıran Sandalye