in

İnsanlar ve Uzaylıların Yaptığı Saat

Aision AN-S01” saati, bizi uzay çağına sokmak için geliyor. Geniş bir bilim kurgu havuzunu ilham kaynağı olarak kullanarak tasarımcılar, “AN-S01” modelinin yıldızlar arası bir türe ve mükemmel bir tarza sahip olması için UFO’lardan ilham almışlar!

Hareket Eden Diskler Saati Gösteriyor

“AN-S01”, normal saat tasarımlarından biraz farklı olarak üzerinde hareket eden diskler sayesinde zamanı göstermekte. Bu düşünce, saatin üst bölümünde bulunan ve neredeyse iskelet gibi duran metal bir çerçeve ile bütünleşiyor. Bu kısım saate agresif bir çekicilik veriyor. Daire şeklindeki kasa tasarımı, yüksek derecede kavisli ve kaliteli “Hesalite” camı ile kaplıdır. Saatin içine inanılmaz bir derinlik katan bu camın insanlar ve uzaylılar tarafından birlikte tasarlandığı söylenmekte.

Çelik Kasa 30m’ye Kadar Su Geçirmiyor

Su geçirmez bir yapıya sahip 316L model çelik kasanın içine yerleştirilmiş olan saatin iç kısmı 30 metreye kadar su geçirmemekte. Saat aynı zamanda deri spor tarz kayışlara sahip. Ancak mekan temasına uygun olarak, her kayışın ortasından beyaz bir şerit geçiyor… İlginç bir detay ise UFO saati elinizin etrafına sardığınızda etrafa müthiş ışıklar saçması.

“AN-S01”, normal saat tasarımlarından biraz farklı olarak üzerinde hareket eden diskler sayesinde zamanı göstermekte.

Daire şeklindeki kasa tasarımı, yüksek derecede kavisli ve kaliteli “Hesalite” camı ile kaplıdır.

Su geçirmez bir yapıya sahip 316L model çelik kasanın içine yerleştirilmiş olan saatin iç kısmı 30 metreye kadar su geçirmemekte.

Ayrıca, tasarım harikası araba kadranı şeklinde saati de mutlaka görmelisiniz.

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil Saunalar Evimizin Bahçesine Geliyor

Lego Kullanılarak Yapılan Hiç Aklımıza Gelmeyecek 15 Dahi Tasarım