in

İnanılmaz Selfie’ler Çekmemizi Sağlayan Ay Temalı Müthiş Ayna

Evde mükemmel bir ayna selfie’si çekmek için özel bir yetenek gerektiğini deneyenler bilirler. Bu durumda ihtiyaç duyulan en önemli şey ise doğru bir aynadır elbette. Şimdi ise uzay severler ve yıldız gözlemcileri, deney sanatçısı ve tasarımcı Granila Santisteban sayesinde ay ile çarpıcı bir netlikte kendilerini fotoğraflayabilirler. Instagram‘da “Moon Maker” olarak bilinen tasarımcı, masanızın üzerinde durabilen veya müthiş bir ortam için duvara asılabilen, aydan ilham alan aynalar yaratıyor.

Santisteban, Meksika’nın Monterrey’deki stüdyosunda muhteşem ay dekorlarını elleri ile yapıyor. Dairesel bir ayna üzerinde dokulu hilal yapmak için kum ve diğer saf pigmentler kullanıyor. Bu nedenle, her parça tamamen eşsiz. Sanatçı, “Akıllı ve güçlü ay, değişen, yeni, taze ve farklı hissetmemizi sağlayabilir” diyor.

“Sadece küçük bir parçasına sahip olmak bile büyülü.”

Popüler hilal aynalarına (40 cm, 60 cm ve 120 cm’de mevcut) ek olarak, Santisteban ay tutulmasından esinlenerek bir ışık fikstürü de tasarlamış. Bu tasarım, arkasında gizlenmiş bir LED ışığı ile kumdan yapılmış bir siyah aydan oluşuyor.

Işığın rengini ruh halimize göre değiştirmek için bir telefon uygulaması da bulunuyor.

Meksikalı sanatçının ayın evrelerini tasvir eden çok parçalı duvar çalışmaları da bulunmakta.

Bu muhteşem aynaların fiyatları 2.000 Meksika pezosu (veya yaklaşık 89 USD)’dan başlıyor. Santisteban’ın ay dekorunu web sitesinden satın alabilirsiniz.

Granila Santisteban: Web Sitesi – Facebook – Instagram

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Gün Mutlaka Girmeniz Gereken 19 Muhteşem Manzaralı Banyo

Küçük Banyolar İçin 17 Muhteşem Mimari Plan