in

İnanılmaz Kullanışlı Manyetik Kalem Seti

magnetips1

Birbirine mıknatıs ile bağlanabilen kalemler fikri bize çok ilginç gelmeyebilir. Fakat her kalemin içine ikişer adet mıknatıs eklenerek yapılan bu kalemler altıgen biçiminde olunca ortaya çok fazla yapılabilecek seçenek çıkıyor. Magnetips adı verilen bu buluşun, yakın zamanda masalarımızın vazgeçilmez üyeleri arasında olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

magnetips2

Kalemlerin yaratıcıları en sevdikleri renk tonlarını bir araya toplamış ve yeniden doldurulup kullanılabilr olmasına dikkat etmişler. Bu sayede çok uzun süre kullanabileceğimiz bu yaratıcı icadın, sadece tüpünü değiştirmek yeterli. Kalemlerin uçları da son derece kaliteli ve çizimlerde çok rahat tutulması için özel olarak hazırlanmış.

magnetips3

Bu icadın çıkmasında son zamanların modası olan boyama defterlerinin de etkisi olduğu görünüyor. Bilgisayarların çıkması ve sonrasında geçilen mobil hayat eski kalemlerin sonunu neredeyse getirmek üzereyken, büyükler için hazırlanan boyma defterleri ile boyama kalemleri de eski güzel günlerine geri dönmüşe benziyor.

magnetips4

Manyetik özelliği sayesinde çok farklı şekillerde kullanılabilen kalemler için internette açılan başlangıç kampanyaları da oldukça fazla ilgi görmüş durumda. Henüz üretime geçilmese de şimdiden siparişlerin çok fazla olduğu bildiriliyor. Bu güzel projeyi hazırlayanlar da değişik paketler ile alıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor.

magnetips5

magnetips7

magnetips8

magnetips9

magnetips10

magnetips11

magnetips12

magnetips13

magnetips14

magnetips15

magnetips16

Magnetips kalem seti için bir de başarılı video hazırlamış.

Ne Düşünüyorsunuz?

Yorumlar

Leave a Reply

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Mükemmel Sonuçların Ortaya Çıktığı İkili Fotoğraf Çalışmaları

Bir Kısık Abajur Işığı, Bir Parça Müzik Ne İyi Gelir Ruhumuza…