in ,

Duvar Çerçevesi Tasarımlarına 40 Başarılı ve İlham Verici Örnek

Evimizin duvarlarının bomboş olmasını sevmiyorsak bu boşlukları doldurmak için yapılabilecek en iyi fikirlerin başında duvarlarımıza bir duvar çerçevesi asmak geliyor. Tek bir fotoğrafın yanı sıra çoklu duvar çerçevesi tercihini de bu konuda değerlendirebiliriz.

Toyzz Shop TR

coklucerceve1

Kullanışlı ve Göz Alıcı Duvar Çerçevesi Tasarımları

Çoklu duvar çerçevesi tasarımları kullanışlı olmalarının yanı sıra güzel görüntüleri ile de duvarlarımızda yerlerini alıyor. Bir çok tasarımın var olduğu bu alanda sizlere ilham verebilecek örnekleri bir araya getirmek istedik. Yukarıda gördüğünüz saat şekli ve alt taraftaki mandalla tutturulan örnekler ile başlayalım.

Parfum Mekani TR

coklucerceve42

Ailemiz veya arkadaşlarımız için ayrı ayrı tasarımların olduğu çoklu duvar çerçevelerinde eski tarzda bir çerçeve veya modern tarzda bir çerçeve seçimimizi biraz daraltabiliriz.

coklucerceve3

Yukarıdan aşağı veya soldan sağa olarak bir kriter daha ekleyebiliriz. Belirlediğimiz kriterlere göre seçeceğimiz tasarım sonrası tek yapmamız gereken fotoğraflarımızı çerçeveye yerleştirmek.

coklucerceve4

Ya da bütün duvarı kapsayacak bir tasarım da yapılabilir. Aile ağacımızı gösteren bir ağaç figürü üzerine bir çok çerçeve yerleştirilebilir. Ya da tüm duvar gelişigüzel şekilde fotoğraflarla kaplanabilir.

coklucerceve5

Bazen de basit tasarımlar çok etkileyici olabiliyor. Yedi veya sekiz çerçeve ile yapılabilecek sade bir tasarım, çok kalabalık bir fotoğraf güruhundan daha güzel görünebilir.

coklucerceve6

Ortasında yazı olan çerçevelerde oldukça ilgi çekmekte. Bu tarz tasarımların etraflarında fotoğraf eklenebilecek bir çok alan bulunduğundan görsel olarak da oldukça başarılı duruyor. Çerçevenin ortasındaki yazı ile alakalı seçilecek fotoğraflarla muhteşem bir duvar çerçevesi elde edebiliriz.

SONY DSC

Bazı çerçeveler aynı anda kitaplık da olabilmekte. Bu tarz tasarımlar bizlere yer kazanma açısından da oldukça faydalı olacaktır.

coklucerceve9

Çerçevelerin içinde illa ki fotoğraf olacak diye bir kural yok elbette. Tek harflerin birleşmesi ile oluşan kelimeler çoklu çerçevelerde oldukça etkileyici görüntüler oluşturmakta. Bu tarz çalışmalarda kullanılacak bir kaç vurucu fotoğraf karesi de ortaya muhteşem bir tasarım çıkaracaktır.

coklucerceve10

Gelelim tamamen modern bir stile. Farklı boyutlardaki çerçevelerin tek bir fotoğrafı oluşturması son zamanların en moda çalışmalarının başında gelmekte. Fotoğraflar tek tek bir anlam içermese de bir araya geldikten sonra ortaya gerçektende etkileyici görüntüler çıkmakta.

coklucerceve11

coklucerceve12

coklucerceve13

coklucerceve14

coklucerceve15

coklucerceve16

coklucerceve17

coklucerceve18

coklucerceve19

coklucerceve20

coklucerceve21

coklucerceve22

coklucerceve23

coklucerceve24

coklucerceve25

coklucerceve26

coklucerceve27

coklucerceve28

coklucerceve29

SONY DSC

coklucerceve31

coklucerceve32

coklucerceve33

coklucerceve34

coklucerceve35

coklucerceve36

coklucerceve37

coklucerceve38

coklucerceve39

coklucerceve40

coklucerceve41

Ne Düşünüyorsunuz?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Sıra Dağlar Görünümlü Elbise Askılığı

Düzenli Bir Masa İçin Yaratıcı Tasarımlar