İlham Verici 40+ Çoklu Duvar Çerçevesi

coklucerceve1

Evimizin duvarlarının bomboş olmasını sevmiyorsanız bu boşlukları doldurmak için yapılabilecek en iyi fikirlerin başında fotoğraf çerçevesi asmak geliyor. Tek bir fotoğrafın yanı sıra çoklu duvar çerçevesi tercihini de bu konuda değerlendirebilirsiniz.

coklucerceve42

Çoklu duvar çerçeveleri kullanışlı olmalarının yanı sıra güzel görüntüleri ile de duvarlarımızda yerlerini alıyor. Bir çok tasarımın var olduğu bu alanda sizlere ilham verebilecek örnekleri bir araya getirmek istedik. Yukarıda gördüğünüz saat şekli ve alt taraftaki mandalla tutturulan örnekler ile başlayalım.

coklucerceve3

Ailemiz veya arkadaşlarımız için ayrı ayrı tasarımların olduğu çoklu duvar çerçevelerinde eski tarzda bir çerçeve veya modern tarzda bir çerçeve seçimimizi biraz daraltabiliriz. Yukarıdan aşağı veya soldan sağa olarak bir kriter daha ekleyebiliriz.

coklucerceve4

Ya da bütün duvarı kapsayacak bir tasarım da yapılabilir. Aile ağacımızı gösteren bir ağaç figürü üzerine bir çok çerçeve yerleştirilebilir. Ya da tüm duvar gelişigüzel şekilde fotoğraflarla kaplanabilir.

coklucerceve5

Bazen de basit tasarımlar çok etkileyici olabiliyor. Yedi veya sekiz çerçeve ile yapılabilecek sade bir tasarım, çok kalabalık bir fotoğraf güruhundan daha güzel görünebilir.

coklucerceve6

SONY DSC

coklucerceve9

coklucerceve10

coklucerceve11

coklucerceve12

coklucerceve13

coklucerceve14

coklucerceve15

coklucerceve16

coklucerceve17

coklucerceve18

coklucerceve19

coklucerceve20

coklucerceve21

coklucerceve22

coklucerceve23

coklucerceve24

coklucerceve25

coklucerceve26

coklucerceve27

coklucerceve28

coklucerceve29

SONY DSC

coklucerceve31

coklucerceve32

coklucerceve33

coklucerceve34

coklucerceve35

coklucerceve36

coklucerceve37

coklucerceve38

coklucerceve39

coklucerceve40

coklucerceve41

Deniz Akgül

“Bütün gün çalışıyoruz, yoruluyoruz… Biraz da dinlenelim ve eğlenelim” temalı yazılar oluşturma gibi bir hobisi olan, yazıları yazarken keyif alan, farklifarkli.com sitesini online bir dergi olarak herkese sunmak isteyen bir vatandaş olarak biliniyorum… Herkesin bir hobisi var, benimki de blog yazmak da diyebiliriz…

Yorum Gönder