in

İki Sevimli Köpek ile Yaşamanın Nasıl Olduğunu Anlatan Fotoğrafçı

Ursula Aitchison, Londra’da iki sevimli Golden Retriever’ın (Hugo ve Huxley) sahibi ve aynı zamanda bir fotoğrafçı. İki köpeği ile olan hayatını tüm dünya ile paylaşan fotoğrafçı bu muhteşem kareler sayesinde pek çok kişinin de köpek sahibi olmasını sağlıyor.

Ursula, Hugo ve Huxley

Ursula, 6 yıl önce tam zamanlı olarak köpeklerle çalışmaya başlamış. O zamandır beri de Hugo ile berebar çalışıyorlarmış. Tam adı Hurricane Huxley olan Huxley ise Ursula ve Hugo’ya bundan 7 ay önce katılmış. Başka üyeler ekibe katılacak mı bilinmez ama böylece ekip şimdilik tamamlanmış gibi görünüyor.

Gülümseten Maceralar

Ursula, Hugo ve Huxley gün içerisinde birbirleri ile çok zaman geçiriyorlar. Her dakikayı beraber geçiren üçlünün sonunda tüm alışkanlıkları aynı olmuş gibi görünüyor. Üçlünün maceralarını instagram hesaplarından da takip edebilirsiniz.

İki köpeği ile olan hayatını tüm dünya ile paylaşan fotoğrafçı bu muhteşem kareler sayesinde pek çok kişinin de köpek sahibi olmasını sağlıyor.

Ursula, 6 yıl önce tam zamanlı olarak köpeklerle çalışmaya başlamış. O zamandır beri de Hugo ile berebar çalışıyorlarmış.

Tam adı Hurricane Huxley olan Huxley ise Ursula ve Hugo’ya bundan 7 ay önce katılmış.

Her dakikayı beraber geçiren üçlünün sonunda tüm alışkanlıkları aynı olmuş gibi görünüyor.

Ursula Aitchison: phodography.ltd – Instagram – Facebook

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Londra’nın En Yüksek Binasında Şehre Tepeden Bakan Lüks Otel “Shangri La”

Çizimlerini Bir Üst Seviyeye Taşıyan Yetenekli Sanatçı