in ,

İki Sevimli Golden Retriever’ın Muhteşem Dostluğu

Lizzie ve Ally tüm dünyaya dostluğun ne demek olduğunu gösteren, Golden Retriever cinsi iki muhteşem arkadaş. Kum renkli kızlar, battaniye ve çarşaflarda uyumaktan, açık havada maceralara koşmaya kadar her şeyi birlikte yapıyorlar. Hatta bir çok kıyafetleri bile birbirlerinin aynısı. Bu büyüleyici ve sevimli ikilinin portrelerini çeken Fran Lauren onları instagram hesabında paylaşıyor.

Instagramda ünlü olan tüm hayvanlar gibi, Lizzie ve Ally dünyadaki insanlar tarafından ne kadar sevildiklerini bilmiyorlar elbette. Onlar kendi dünyalarından yaşayan ve su ile oynamayı çok seven saf iki köpek sadece. Lauren, “Yakınlarda herhangi bir su birikintisi varsa kızlar hemen onun içine dalıvereiyorlar” diyor.

“Ottawa bölgesinde onları götürdüğüm birçok göl var, ama en sevdikleri yer Maine’in doğu sahilindeki plaj. Yaz aylarında oraya gideriz ve bir çok gün bizi güneş doğarken kumsalda bulabilirsiniz.” Günün bu büyülü döneminde, Lizzie ve Ally kumların üzerinde serbestçe koşarlarken, bir fotoğrafçı olan Lauren de gökyüzündeki güzel renkleri yakalama şansını buluyor.

Lizzie ve Ally tüm dünyaya dostluğun ne demek olduğunu gösteren, Golden Retriever cinsi iki muhteşem arkadaş.

Kum renkli kızlar, battaniye ve çarşaflarda uyumaktan, açık havada maceralara koşmaya kadar her şeyi birlikte yapıyorlar.

Hatta bir çok kıyafetleri birbirlerinin aynısı.

Lizzie and Ally: Instagram – Fran Lauren: Web sitesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çocuklarına Sağlıklı Yemekler Yedirebilmek İçin Yemek Sanatçısı Olan Anne

Çevre Dostu Lüks Tasarıma Sahip Karavan ile Hayallerimizi Gerçekleştirme Zamanı