in ,

Herkesin Dakikalar İçinde Müzik Yapabilmesini Sağlayan Klavye “Lumi”

Bir müzik aleti çalmak, yaşamın en büyük zevklerinden biridir. Tek sorun, yıllarca pratik gerektirmesidir. Bu yüzden birçok insan müziği sevmesine rağmen öğrenmekte zorluk yaşıyor ve sonunda öğrenmeyi bırakıyor. Ancak öğrenmenin ve hatta müzik ile oynamanın yeni, daha akıllı bir yolunu Roli isimli şirket Lumi adlı klavyesi ile bulmuş.

Hayatınızı daha kaliteli ve havalı yaşamanızı sağlayacak 15 teknolojik ürün içerisinde mutlaka olması gereken Lumi sayesinde bir kaç dakikada müzik yapmaya başlayabiliriz. Yaklaşık 4 yıllık tasarım ve geliştirme aşamasına sahip ürün sayesinde çok hızlı bir şekilde ilerleme göstermek de mümkün.

Tamamen aydınlatılmış bir klavye ve etkileşimli bir uygulama olan Lumi de her şey ışık ve renk ile bağlıdır. Uygulamadaki renkleri ve klavyedeki ışıkları takip etmemiz, çalmayı öğrenmek için yeterli.

İstediğimiz, beğendiğimiz tüm parçaları bu ürün sayesinde çalabiliriz. Öğrenme aşamasını geçtikten sonra da kendi parçalarımızı da oluşturabilmek imkanımız bulunmakta.

Müzik yapmayı epey ilerlettiysek ve artık yeni bir seviyeye geçmenin zamanı geldiyse, yeni bir Lumi’yi daha kendi ürünümüzün yanına ekleyerek daha büyük bir klavyeye sahip olabiliriz.

Her seviyedeki müzik severlere hitap eden ürünü, kullanım kolaylığı sayesinde gittiğimiz her yere götürebiliriz.

Lumi’nin özel yapım olan tuşları ortalama bir insan eli optimize edilerek tasarlanmış. Bu ürün ile nasıl müziğe başlayacağımızı anlatan kısa bir sunum da hazırlanmış.

Peki Lumi nasıl tasarlandı ve ortaya çıktı? Bu sorunun cevabı da şirketin hazırladığı bu başarılı video da verilmekte…

Spotify’dan kullanışlı araba müzik sistemini de mutlaka görmelisiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Düğün Sandalyesi Tasarımlarına 20 Başarılı Örnek

Gün Batımının Uzaydan Görünümünü Fotoğraflayan Astronot