in ,

Hem Telefonumuzu Hem de Duygularımızı Tazeleyen Dünyanın En İnce Kablosuz Şarj Aleti

Günümüz tasarımlarında sadelik ve kullanışlılık oldukça önemli faktörler. Bu iki ögeye sahip olan ürünler genellikle rakiplerinden bir adım önde oluyorlar. Bazı tasarımlar ise genel kullanım amaçlarının yanında bizlere çok daha farklı seçenekler sunmakta.

Hem Powerbank Hem Oda Spreyi

ZENLET aslında genel olarak kullanılan İngilizce adıyla bir “powerbank”. Bu kablosuz güç sağlayıcının en güzel özelliği ise dünyanın en ince kablosuz şarj aleti olması. Ancak sürpriz bu değil elbette. Bu ürün aynı zamanda bir oda spreyi görevi de görüyor.

Aynı ZENLET gibi, hızlı kablosuz şarj cihazı, powerbank ve planlayıcı olan “Tesmo” da iki farklı özelliğe sahip bir başka powerbank olarak dikkatleri çekmişti.

Güzel Kokular Yayan Şarj Aleti

Ürünün iki uzak köşesinde bulunan yuvalara dökülen esanslar sayesinde telefonumuzu şarj ederken ortama güzel kokular da yayılıyor. Bu sayede ortamın havası güzelleşirken hem duygularımız hem de telefonumuz şarj olmuş oluyor.

Dünyanın En İnce Şarj Aleti

100 x 63.5 x 9.5mm boyutlarında olan ürünün ağırlığı ise sadece 85 gr. 4,000mAh güce sahip ZENLET, bir çok telefon ve kulaklık ile uyumlu. Apple 8 ve üzerini destekleyen ürünün Samsung desteği S6 ve Note5’den başlıyor.

Advertisement

Yabancı Cisim Tanıma Sistemi

Tasarımın bir başka güzel özelliği ise yabancı cisim tanıma sistemi. Bu özellik sayesinde ZENLET ile telefon arasında herhangi bir yabancı bir cisim olduğunda ürün bizi uyarıyor.

Hızlı Şarj Modu

Ürün fişe takılı olarak telefonumuzu şarj etmemiz durumunda ise hızlı şarj moduna geçiyor ve kablosuz şarjdan iki kat daha hızlı şarj ediyor. USB-C porta sahip olan ZENLET’i kullanırken telefonlarımızın kaplarını çıkarmaya de gerek bulunmuyor.

Aynı Anda İki Ürün Şarj Edilebiliyor

ZENLET ile bir ürünü şarj ederken, USB-C kablosu sayesinde ikinci bir ürünü de şarj edebiliyoruz.

Tasarımcı: ZENLET

Advertisement

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Su Arıtan ve Kendini Temizleyebilen Akıllı Su Şişesi

Balonların Üzerinde Duran Cam Sehpa