in

Hem Kedi Evi Hem de Duvar Süsü Olan Yaratıcı Tasarım

Çoğu evcil hayvan mobilyası şık tasarımlı olmasa da, Cats Mode, çağdaş ev aksesuarları tasarımları arasında modern kedi mobilyaları üreten bir şirket. El işi parçalar, sadece iyi görünmekle kalmayıp tüylü arkadaşlarımızın ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanan altıgen duvar raflarına olurken ve aynı zamanda kedi yatağı olarak da kullanılabilmekte.

Kediler tembel yaratıklar olarak görülebilir, ancak yine de bol miktarda egzersiz ve eğlenceye ihtiyaçları vardır. Cats Mode duvar rafları, kedigilleri tırmanmaya ve keşfetmeye teşvik ediyorr. Dinlenmek için bir yere ihtiyaç duyduklarında, raflar mükemmel birer dinlenme noktasını oluşturmakta. Dekorun yapıldığı malzeme (kontrplak veya akrilik) ve kaç adet altıgen istediğinizi seçebilmektesiniz. Her parça modülerdir, böylece bunları istediğiniz gibi duvara monte edebilirsiniz.

Bu tasarım evcil hayvanınız için rahat bir köşe sağlamakla kalmayıp aynı zamanda çoğu modern iç mekana sorunsuz bir şekilde uyum sağlayan şık, geometrik duvar aksesuarları olarak da kullanılabilmekte.

Daha fazlası için: Cats Mode

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sevimli Kızının Muhteşem Restoranına Giden Baba

Tıp Fakültesinden Beraber Mezun Olan Anne ve Kızı