in , , , ,

Hayatımızı Kolaylaştıran 12 Başarılı Ürün

İnsan oğlu her gün yepyeni ürünler geliştirerek hayatımızın daha kolay olmasını sağlıyor. Oysa bizim bunların bir çoğundan haberimiz bile olmuyor. Hayatımızı kolaylaştıran tasarım ürünlerinden bazıları sadece eğlence için kullanılıyor elbette. Ara sıra eğlenmekte lazım tabi ki. İnternet üzerinde paylaşılan bir çok yazı da denk geldiğimiz başarılı ürünler ile geçen haftaki yazımızdan sonra bu hafta da seriyi devam ettiriyoruz.

1- Ayakta Durma Sandalyesi – Ariel Levay

Sağlıklı bir çalışma rutini için ayakta durmak önemli. Levay’ın tasarladığı ayakta durma sandalyesi sayesinde artık ayakta dururken daha az yorulacağız.

2- Cyxus Yarı Çerçevesiz Bilgisayar Gözlükleri

Bilgisayar veya televizyon karşısında gözleriniz yoruluyor ve hatta başınıza ağrı yapıyorsa artık bir bilgisayar gözlüğü edinmenin vakti gelmiş demektir. Cyrus bu alanda hem tarzı hem de işlevi ile en başarılılar arasında bulunuyor.

3- TushBaby Bebek Taşıyıcı Bel Kemeri

İşte ebeveynler için hayat kurtaran bir icat daha. Çok fonsiyonlu bu bebek taşıyıcısı sayesinde artık belimiz çok daha rahat olucak.

4- Yarım Bisiklet – Halfbike

Tam da adı üzerinde Halfbike gerçek bir bisikletin yarısı. Sürmesi ise bir bisiklette çok daha zevkli ve basit.

5- En Sevimli Kamp Aracı – Happy Camper

Böyle bir tatlılık olabilir mi! Kamp yapmayı sevenlerin mutlaka edinmesi gereken bir araç.

6- Taşınabilir Otel Odası – Hitch Hotel

Uzun yol yapanlara bir müjdemiz var: Taşınabilir otel odası sayesinde artık otel odası arama sorunu tarih oldu.

7- En Güvenli Sırt Çantası – The Rider Daypack

Seyahat ederken güvenlik son derece önemli. Cüzdan, pasaport ve değerli eşyalarımızı yeni tanıdığımız ülkelerde korumak için çok dikkatli olmamız gerekiyor. “The Rider Daypack” şimdiye kadar hırsızlığa karşı yapılmış en güvenli sırt çantası olarak biliniyor.

8- Kase Şeklinde Waffle Yapıcı – Belgian Waffle Bowl Maker

Waffle sever misiniz? Eğer cevabınız evet ise kase şeklinde waffle yapan bu harika üründen bir gün mutlaka edinmeniz gerek.

9- Pratik Kahve Filtresi – Dripkit Pour Over Coffee

Bir anda kahve isteğiniz tuttu ve hemen kaliteli bir kahve içmek istediniz. İşte tam burada Dripkit imdadımıza yetişiyor ve bize pratik filtresi ile yardımcı olarak mis gibi kahvemizi içmemizi sağlıyor.

10- Lezzetli bir Fincan Kahve ile Uyandıran Çalar Saat – The Barisieur

Her sabah bir fincan kahve ile güne başlayanlar, işte sizin ürününüz: The Barisieur çalar saat. Sabah alarm çalmadan kahvemiz kendi kendine hazırlanıyor ve biz uyandığımızda baş ucumuzda bizi bekliyor.

11- Kullanışlı Mini Bot – Rogue-lite

Katlandığında sadece bir kağıt rulo boyutlarında olan Rogue-lite, açıldığında tam bir bot oluyor. Her an her yerde yanımızda taşıyabileceğimiz bir bot!

12- Çivi Çakmak için Güvenli Bir Yol – Safety Nailer

“Bu benim aklıma gelmişti” diyorsunuz şu anda ancak bu fikri hayata Safety Nailer geçirmiş bile. Artık çekiç ile çivi çakarken parmaklarımız güvende…

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dünyanın En Güzel Kütüphaneleri Kitabı Yayınlandı

Zaha Hadid’in Etkileyici Mimari Eseri Galaxy SOHO