in ,

Havuz Keyfinde Son Nokta 20 Havuz Tasarımı

havuzyemek1

Havuz denince bazıları için spor ve yorgunluk akla gelse de havuzların keyif ve dinlenme yönünü sevenlerin sayısıda oldukça fazla. Antrenman yapmak için değil de keyif yapmak için tasarlanmış mükemmel havuzların yeni modası havuzun ortasında bir oturma alanı olması. Bu alanda yemeğimizi yiyip daha sonra havuzda biraz yüzerek serinleyebiliriz.

Böyle bir oturma alanı olması için havuzun da elbette biraz büyük olması gerekir. Oturma gruplarının kumaşlarının da ıslanmaya dayanıklı olanlardan seçilmesine özen gösterilmeli elbette. Çeşitli oturma alanları olan havuzların yanı sıra plaj görünümlü havuzlar da kum plaj olmayan kentlerde mantıklı bir seçim olabilir.

Bazı örneklerde ise suyun içinde oturup yemeğimizi suyun üzerinde olan masada yiyebilme lüksüne ulaşabiliyoruz. Yani havuzlar artık eski dikdörtgen ve sıkıcı görüntüsünden oldukça uzaklaşıyor ve yüzmek isteyenler de genelde bu modern havuzları tercih ediyor. Oteller de havuz tasarımlarında insanların seçimleri doğrultusunda modern ve daha keyif verici seçenekleri misafirlerine sunuyorlar.

havuzyemek2

havuzyemek3

havuzyemek4

havuzyemek5

havuzyemek6

havuzyemek7

havuzyemek8

havuzyemek9

havuzyemek10

havuzyemek11

havuzyemek12

havuzyemek13

havuzyemek14

havuzyemek15

havuzyemek16

havuzyemek17

havuzyemek18

havuzyemek19

havuzyemek20

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ultra Modern Cam Ev

İlginç ve Yaratıcı Buzdolabı Tasarımları