Şu Anda Okunan
Havayı Temizleyen Yeşil Duvar: Naava

Havayı Temizleyen Yeşil Duvar: Naava

Yaşam alanlarımız gün geçtikçe yeşillikten yoksun kalırken Naava One bize bulunduğumuz ortamdaki hayavı temizleme olanağı sunuyor. Ofisimizde veya evimizdeki boşlukları bu yeşil stand ile doldurarak estetik olarak da güzel bir görünüm yakalabiliriz.

60 m2’yi Temizleyebiliyor

Beyaz ve gri renklerde mevcut olan bu dikey ağaçlık 60 m2’ye kadar olan bir alanın havasını temizleyebilmekte. Naava One üzerindeki bitkileri beslemek ile kalmıyor aynı zamanda bu bitkileri aydınlatarak odanıza da güzel renkler katıyor.

İhtiyaca Göre Tasarımı Değişebiliyor

Ürünün alt kısımdaki tekerlekler sayesinde ünite kolayca hareket ettirilebiliyor, bölümler eklememize, değiştirmemize veya çıkarmamıza ve alanımızın ihtiyaçlarına göre değiştirmenize olanak sağlıyor.

İki Taraflı Versiyonu da Bulunuyor

Naava’nın Duo versiyonu ise iki tarafında da yeşillikler barındırmakta. Bu sayede bir odanın ortasında konumlandırılarak odanın her iki tarafından güzel bir görünüm elde edilebilmekte.

Tavsiye

Hem Estetik Hem de İşlevsel

Estetik ve işlevsel bir ek olan Naava, ofisler ve evler için ideal bir ürün olarak dikkat çekiyor. Bu yararlı tasarım bizim aklımıza tam 275 ağaç gücünde olan dünyanın ilk akıllı biyolojik hava filtresi “citytree”yi getirdi.

Tasarımcı: Naava

Yorumları Gör (0)

Cevap Yaz

E-mail adresiniz paylaşılmayacaktır.

© 2019 FarkliFarkli.com

Yukarı