in

Güvenli Bir Yaşam İçin Doğru Çelik Kapı Tercihimiz Nasıl Olmalı?

celik_kapi_fiyatlari    Güvenliğimiz için çelik kapılar evimizin ve iş yerimizin güvenliğinin ilk ve en önemli aşamasıdır. İhmal edilmesi durumunda yıllarımızın birikimini kaybedebiliriz.  Evimize hırsız girmesi durumunda ise hiç biri şeyimiz çalınmasa bile kendimizi en rahat hissettiğimiz evimizde huzurumuz kaçar. Daima tedirgin oluruz. Evimizde huzurlu olamadığımız, kendimizi rahat ve güvende hissetmediğimiz sürece hiçbir yerde huzur bulmayız.

tr5

Hem güvenli bir yaşam hem yıllarımızın birikimlerini kaybetmemek için çelik kapı tercihimizi doğru yapmalıyız. Bu isabetli tercih güvenli bir yaşamı sağlayacak en önemli etkendir.

tr2

Çelik kapıdan beklenen güvenliği sağlayabilmek için kapının öncelikle çelik kapı ölçüsünün alınarak üretilen özel ölçüde kapılardan olması gerekir. Bunun yanında çelik kapı kilidinin bilenen marklardan biri olması ve özellikle 14 noktadan kilitleyen merkezi kale kilitli veya daf marka kancalı merkezi kilitli olması, Torun çelik kapı olarak firmamızın tavsiyesidir. Çünkü hazır çelik kapılar ve monoblok çelik kapı modelleri asla kancalı ve merkezi kilitli kapı modelleri kadar güven sağlamıyor. Çelik kapı fiyatı açısından ufak bir fark oluşsa da merkezi kilitli çelik kapılar kullanılmalı.

celik_kapi_modelleri

dis_kapi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gölgeleri Başarıyla Kullanan 16 Yaratıcı Fotoğrafçı

Okyanusun Derinliklerine Götüren Tasarım Harikası Sehpa