Güneş Işığı Alan Son Derece Lüks Yer Altı Evi

yeraltiluks1

Yeşili korumak için yapılabilecek en iyi ev tasarımı yer altında olabilecek bir yaşam alanı diyebiliriz. Bu konuda lüks bir ev tasarımı yapan NC Homes ve Huntsmere şirketleri, adına Perdu dedikeleri bir ev ile karşımızda.

İngiltere’nin Manchester kentinde yapılan bu çalışmadaki evin küçük bir girişi bulunuyor. Bu girişten alt katlara doğru inilerek eve girilebiliyor. Yuvarlak bir tasarıma sahip evin orta kısmındaki boşluk sayesinde güneş ışığı evin iç kısımlarına kadar girebiliyor.

En alt katında bir de havuz bulunan tasarımda bir üst katta bulunan yatak odasındaki kaydırak sayesinde havuza direk olarak kayılabiliyor. Salon, mutfak ve yemek masasının da bulunduğu üst kat ise evin her bölümü gibi oldukça lüks şekilde dekore edilmiş.

yeraltiluks2

yeraltiluks3

yeraltiluks4

yeraltiluks5

yeraltiluks6

yeraltiluks7

yeraltiluks8

yeraltiluks9

Deniz Akgül

“Bütün gün çalışıyoruz, yoruluyoruz… Biraz da dinlenelim ve eğlenelim” temalı yazılar oluşturma gibi bir hobisi olan, yazıları yazarken keyif alan, farklifarkli.com sitesini online bir dergi olarak herkese sunmak isteyen bir vatandaş olarak biliniyorum… Herkesin bir hobisi var, benimki de blog yazmak da diyebiliriz…

Yorum Gönder