in ,

Gitar Çalmak Kendi Amfisi Bulunan Gitar ile Çok Daha Kolay

Eğlenceli ve kolay gitar çalmak için tasarlanmış Loog gitarları bize nasıl akorlar yapılacağını öğreten Flashcards ve ilk gün şarkıları çalmamızı sağlayan bir uygulamaya sahip. Beatles, The Stones, Taylor Swift, Bruno Mars ve daha birçok şarkı bulunan gitar ile karaoke tarzı oynayabilir ya da Artırılmış Gerçeklik ile gitar çalmayı öğrenebiliriz.

gitar çalmak

Kolay ve Rahat Akor Oluşturma

Gitar çalmak isteyen herkes Loog gitarları ile bunu çok daha kolay yapabilmekte. Özellikle ince 3 telli gitar ile çocuklar kolayca ve rahatça akorlar oluşturabilmekte.

gitar çalmak

Normal Gitar Ayarında 3 Telli Gitar

3 telli gitar normal bir gitarın ayarını kullanmaktadır. Bu nedenle parmak yerleştirme ve öğrendiğimiz her şey 6 telli bir gitarda da uygulanabilmekte. Eğitimciler tarafından onaylanan ve çocukların Loog’da öğrenmelerini ve ardından normal gitar çalmalarını sağlayan kesintisiz bir geçiş olanağı sunulmakta.

Yetişkinler İçin Pro Versiyon

Yetişkinler için ise 6 telli Loog Pro VI versiyonu da bulunuyor. Bu gitar, Loog uygulaması ile eşleştirilerek, Artırılmış Gerçeklik ile gitar öğrenmemizi kolaylaştırıyor. Yani her yaştan çocuk bu gitarlar ile eğlenerek gitar çalmayı öğrenebilmekte. Bunun yanı sıra gençler ve yetişkinler de bu gitarlar ile gitar dünyasına giriş yapabilir. Bu arada bir gün kesinlikle çalmamız gereken birbirinden ilginç gitar tasarımlarını da mutlaka görmelisiniz.

gitar çalmak

Dahili Bir Amplifikatör ve Bir Hoparlör Bulunuyor

Loog elektro gitarlarında dahili bir amplifikatör ve hoparlör bulunuyor. Tasarım ekibi gitarların içine bir amplifikatör ve bir hoparlör takmayı başarmış. Ve bunu oldukça ince bir şekilde yapmışlar; neredeyse hiç ekstra ağırlık getirmeyen tasarımda garip değişiklikler veya kontroller de bulunmuyor. Gitarın klasik silüeti değişmeden kalmış. Gitar istenirse harici hoparlör veya amplifikatörlere de bağlanabilmekte.

Flashcards ve Uygulama Desteği ile Gitar Çalmak

Bir Loog aldığımızda sadece bir gitardan daha fazlasını elde ediyoruz aslında. Şarkı çalmayı öğrenmemiz için gereken her şeyi içeren bir enstrüman sahibi oluyoruz. Bize nasıl akorlar yapılacağını öğreten Flashcards ve ilk gün şarkıları çalmamızı sağlayan bir uygulama da gitar ile birlikte verilmekte.

gitar çalmak

Tuner, Video Derleri, Oyunlar ve Şarkı Kitabı

Loog Guitar uygulaması, selfie kamerayı kullanarak gitar öğrenmemize olanak sağlayan artırılmış gerçeklik özelliğine sahip. Loog uygulamasında ayrıca tuner, video dersleri, oyunlar ve dijital bir şarkı kitabı vardır, böylece gerçek şarkıları çalarak gitar çalmayı öğrenebiliriz.

gitar çalmak
gitar çalmak

Tasarım: Loog Gitarları

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

küçük masa

Küçük Masa Tasarımına Kablosuz Şarj Özelliği Eklendi

Evimize Minimalizm Dalgasını Getiren Yenilikçi Masa