in

Kodak’tan Özellikle Fotoğrafçılar İçin Tasarlanmış Cep Telefonu

Kodak ve Bullitt grubu bir cep telefonu üzerinde anlaşarak özellikle fotoğrafçılar için tasarlanmış KODAK EKTRA isimli cep telefonunu tanıttı. Yeni telefon 21 megapixel fast focus f2.0 kamera sensörüne ve pazar lideri olan 13 megapixel Phase Detection Auto Focus PDAF f2.2 ön kamera özelliklerine sahip. 3 Gb’lık Helio X20 2.3GHz Decacore işlemcisini kullanacak tasarım eski kodak fotoğraf makinelerini andırdığı için oldukça ilgi göreceğe benziyor.

Cep Telefonu Almak İsteyen Kodak Tutkunlarına Güzel Haber

Dijital kameralardan önce bir çok fotoğrafçının tutkunu olduğu bir marka olan kodak bu ürünü ile eski kullanıcılarını da oldukça sevindirecek. Özellikle büyüklerimize bir hediye ararken de alternatif bir seçenek olarak düşünülebilir. Eskiden kodak fotoğraf makinesi kullanan bir tanıdığınız var ise onlara alınacak güzel bir hediye de bu yeni cep telefonu olacaktır.

Peki genel sorun olan hafızada yer kalmaması bu telefonda nasıl çözülmüş diye sorabilirsiniz? Bir fotoğraf makinesi için hafıza elbette çok önemli ancak fotoğraf çekilmesi için tasarlanan bir cep telefonu için hafıza çok daha önemli. Kodak’ın tasarımında ise 32 Gb hafıza bulunacak ve SD kartlar ile yükseltilebilecek. Bu sayede hafızayı istediğimiz kadar yükseltebileceğiz.

Hızlı Şarj Olabilecek Pil Tasarımı

USB 3.0 teknolojisini destekleyecek tasarım hızlı şarj olabilir pili ile de dikkat çekici bir özelliğe sahip. Kodak’ın bu güzel cep telefonu android işletim sistemini kullanacak. Şu an için kullanılacak android versiyonu ise 6.0 yani Marsmallow olarak belirtilmiş. Zaten şu an için apple hariç tüm diğer yeni telefonların tercihi de andorid işletim sistemi olmakta. Cep telefonunun yurt dışı fiyatı ise 449 Euro olarak belirlenmiş.

cep telefonu

cep telefonu

cep telefonu

cep telefonu

cep telefonu

cep telefonu

cep telefonu

cep telefonu

cep telefonu

cep telefonu

Ne Düşünüyorsunuz?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Ofis Çalışanlarını Kıskandıran 20 Muhteşem Çalışma Masası

Tam Zamanında Çekilmiş 21 Muhteşem Sokak Fotoğrafçılığı Karesi