in

Evinizde Fark Yaratacak 15 Modern ve Klasik Kitaplık

Evimizde kitaplıkların yeri ve tasarımı oldukça önemli. Her kitaplık evimizdeki diğer mobilyalar ile uyum sağlamayabilir bu yüzden bir kitaplık seçerken çok dikkatli olmamız gerekiyor.

Eğer salona bir kitaplık düşünüyorsak salon takımımızın rengine uygun bir kitaplık da karar verebiliriz. Bu tam olarak doğru bir seçim olmayabilir. Çünkü sadece renklerin aynı olması ile bir bütünlük sağlanacağını düşünmek kesinlikle büyük bir hata olacaktır. Modern tasarımlı bir evimiz var ise o zaman modern, klasik tasarımlı bir evimiz varsa o zaman klasik kitaplık tercihleri araştırılmalı. Bazen de bu tabuyu yıkmak muhteşem bir etki yaratabilir, yani modern bir eve klasik bir kitaplık almak veya tam tersi. Ancak bunu yaparken çok dikkatli olmak lazım çünkü sonucu felaket olabilir. Eğer sonucun ne olacağından çok emin değilsek profesyonellerden yardım isteyebiliriz.

Burada amacımız hem klasik hem de modern evlere uyum sağlayabileceğini düşündüğümüz kitaplıkları bir araya getirmek. Her ikisi birden nasıl olabiliyor, modern ile klasik birbirinin zıttı değil mi gibi sorular aklımıza geliyor elbette. Tasarım böyle güzel bir dünya, bize zıt kutupları aynı ürün üzerinde birleştirebilen ve hiçbir zaman sabit olmayan bir dünya.

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Danimarka’da Heykel Görünümlü Gözlem Kulesi Açıldı

Akvaryumunuzda Görebileceğiniz En Pahalı 10 Balık