in ,

Eviniz İçin En İyi 5 Nemlendirici Modeli

Tahriş olmuş sinüsler, çatlamış dudaklar veya arada sırada burun kanaması varsa, evinizdeki hava çok kuru olabilir. Bununla kolay bir çözüm var: bir nemlendirici. Bu can sıkıcı sorunlara karşı savaşmak için uygun maliyetli bir yol denilebilir. Bu listedeki seçimlerin temizliği ve bakımı kolayca yapılabilmektedir ve ayrıca tamamı sessiz ve evinizin nem seviyesini dengede tutabilen ürünlerdir.

1- Honeywell HCM 350 Nemlendirici

Bu şık, jet-siyah makine evinize modern bir görünüm katıyor ve 24 saat nemlendirme su tankına da sahip. Sadece en saf havayı soluyacağınızdan emin olmak için üç adet buğu ve bir fitilleme filtresi bulunmaktadır. Yeniden doldurulması, temizlenmesi ve çalıştırılması kolay, sessiz ve güvenilir bir seçenek olarak görünüyor. Hatta bulaşık makinesinde bile yıkanabilmekte. Mat-siyah model evinize uymuyorsa, beyaz rengi de seçilebilir.

 

2- Levoit Soğuk ve Ilık Nemlendirici

İster soğuk, isterse ılık buharlı olsun, bu nemlendiricinin çift tasarımı, ihtiyacınız olan her şey için mükemmel modu seçmenizi sağlıyor. Büyük bir tanklı nemlendirici arayan kullanıcılar için mükemmel bir seçenek olacaktır. Ürünün minimalist tasarımı gerçekten takdir edilesi ve uzaktan kumandası olması da büyük bir artı. Ekranı odanın içindeki nemi de göstermekte.

 

3- TaoTronics Ultrasonic Nemlendirici

Bu nemlendiricinin kapasitesi 15 saate kadar ürünü çalıştırabiliyor. Düşük gürültülü ultrasonik çalışması nedeniyle sessizce uyuyacaksınız ve hatta bütün gece boyunca çalışmasını istemiyorsanız dahili zamanlayıcıyı da ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, nemlendiriciden gelen buğu seviyesini de ayarlanabilmekte.

 

4- Vicks V750 Nemlendirici

Bu basit görünümlü nemlendiricinin, soğuk algınlığınız olduğunda nefes almanıza yardımcı olacak ilaçlar veya uçucu yağlar ekleyebilmenizi sağlayan bir ilaç kabı blunmakta. Yüksek kapasitesi, otomatik kapanma özelliği ve kolay doldurma için kullanışlı bir tutma yeri bulunuyor.

 

5- Essick Air AIRCARE MA1201 Nemlendirici

Bu nemlendirici 15 litre civarında su alabilmekte, bu yüzden sık sık tekrar doldurmasına gerek kalmıyor. Açık konsept evler için mükemmel bir seçenek denilebilir. Ayrıca, tekerlekler üzerinde olduğundan kolayca yeri değiştirilebilmekte. Üründe depoyu yeniden doldurmanın veya filtreyi değiştirmenin zamanı geldiğini size bildiren bir ekran da bulunmaktadır.

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayakkabılardaki Koku Problemi Tarih Oluyor

Fotoğrafçılığı Keşfeden 90 Yaşındaki Büyükanneden Neşe Dolu Portreler