in ,

Evimize Minimalizm Dalgasını Getiren Yenilikçi Masa

Studio Michael Hilgers“, bir yıl boyunca her gün yeni bir ürün geliştirerek kendilerini zorlu bir girişimin içerisine sokmuş durumda. Tasarım şirketi “Günde Bir Tasarım” girişiminin bir parçası olarak, HOKU yan sehpalarını piyasaya tanıttı. Bir ‘dalga’ görüntüsünden esinlenen tasarımcılar, çok işlevli bükülmüş masa yüzeyi olan bir yan masa ortaya çıkarmışlar.

Estetik Harikası

Bu masanın benzersiz dalga şekli sadece estetik olarak güzel görünmekle kalmıyor, aynı zamanda pratik de bir ikinci kat yaratıyor. Başucu masası, dergi / gazete rafı, klasör rafı vb. kullanımlar ile sınırsız işlevselliğe sahip. Bu, kesinlikle bir masadan istediğimiz beklentileri sağlayan evrensel bir mobilya parçası.

İlk Bakışta Kağıt Hissi Veriyor

Tasarım sağlam olmasına rağmen, ilk bakışta kağıt veya hafif kumaştan daha yumuşak bir his olduğu hissini uyandırıyor. Duvara doğru itilmesi için bizleri yönlendiren tasarım, herhangi bir yaşam alanınında sorunsuzca kullanılabiliyor. Masanın rengi olan Zeytin Yeşili ise gerçekten gözlerimizi rahatlatıyor.

Bir mobilya üreticisi ve bir mimar olan Michael Hilgers, “İç İnovasyon Ödülü” ile birkaç kez ödüllendirilmiş. Tasarımcı, yenilikçi mobilya çalışmalarına her gün devam etmekte.

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gitar çalmak

Gitar Çalmak Kendi Amfisi Bulunan Gitar ile Çok Daha Kolay

kesme tahtası

Kesme Tahtası ile Donmuş Gıdalar Anında Çözülüyor