Evcil Hayvanınızın Konforlu ve Rahat Seyahat Etmesini Sağlayacak Taşıma Çantası

Hayvan sevenler için evcil hayvanları herşeyleri olabilir ve evcil hayvanlarının konforu, çoğunlukla onlar için en önemli önceliktir. Hayvanların en stresli faaliyetlerinden biri, neden olduğu rahatsızlık ve sahiplerinden ayrılma nedenleriyle seyahat etmektir.

Temiz Hava Girişi ile Sakinleştirici Etki

“Aroma Pet Carrier” temiz hava girişi ve konforu ile daha sakin bir ortam yaratmayı hedefliyor. Bir havalandırma sistemi, daha hoş bir ortam yaratarak, temiz ve taze havanın taşıyıcıya girmesini sağlıyor. Bu temiz hava daha sonra nane veya istenilen sakinleştirici bir koku ile birleşiyor.

Toprak Kokusu ile Gerginlik Azaltılıyor

Bu aroma, evcil hayvanların almaya yatkın olduğu bir şey olan, hareket hastalığından kaynaklanan bulantı hissini azaltıyor. İkinci bir aroma olarak da iç bölüme toprak kokusuna verilir. Bu doğal koku hayvanı rahatlatır ve gerginliğini azaltır.

Tasarımcıları Chi-eun Jang & PDF HAUS olan taşıyıcı, evcil hayvanların gerçek tarzda seyahat etmesini sağlıyor. Modern ve oldukça zarif bir tasarım olan “Aroma Pet Carrier” tarzı diğer seçenekler için modern ve kullanışlı 30 hayvan taşıma çantasına göz atabilirsiniz.

Lütfen bizi takip edin ve beğenin

Yorum Gönder

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.