in

Evcil Hayvan Dostu 25 Mobilya

evcilmobilya1

Evinizde bir hayvan dostunuz varsa işte tam size göre 25 mobilya tasarımını bir araya getirmeye çalıştık. Bazılarını kendimiz bile yapabileceğimiz bu mobilyalar ile hayvan dostlarımız için bir dinlenme yeri, mama kabı, oyun alanı veya uyku yeri sahibi olabiliriz.

evcilmobilya2

Yatağımızın kenarına veya sandalyemizin altına küçük bir yer yapmamız, dostlarımız için büyük bir güzellik olacaktır. Unutmamalıyız ki bizimle yaşayan hayvanlarımızın da evin içinde mobilyaları mutlaka olmalı ve kendilerini o eve gerçekten ait hissetmelidirler.

evcilmobilya3

Genelde dinlenme ve uyumu yeri olarak tasarlanan evcil hayvan dostu mobilyalara ilginç bir örnek de aşağıdaki masa. Kediler için mükemmel bir oyun masası olan bu ürün ile hem kedilerimiz hem de biz çok eğlenceli zamanlar geçirebiliriz.

evcilmobilya4

Köpek dostlarımız için de çok güzel uyku alanları yapmamız mümkün. Yatağımızın yanında bulunan komidini bu iş için kullanabiliriz. İçerisindeki çekmeceleri çıkartıp rahat bir yastık koyarak mükemmel bir yatak oluşturmak gayet kolay olacaktır.

evcilmobilya5

evcilmobilya6

evcilmobilya7

evcilmobilya8

evcilmobilya9

evcilmobilya10

evcilmobilya11

evcilmobilya12

evcilmobilya13

evcilmobilya14

evcilmobilya15

evcilmobilya16

evcilmobilya17

evcilmobilya18

evcilmobilya19

evcilmobilya20

evcilmobilya21

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
evcilmobilya23

evcilmobilya24

evcilmobilya25

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yüzlerce Şemsiyenin Rengarenk Buluşmasından Oluşan Muhteşem Sokak

Haftanın En Farklı Tasarımları – 3