in

Etkileyici Fotoğrafların Sürpriz Sahne Arkaları Açığa Çıktı!

Bir fotoğraf çekimini mükemmel hale getiren modellerden fotoğraf asistanlarına, mükemmel ışıklandırmalardan sahne dekorlarına kadar birçok etken bulunmaktadır. Çarpıcı bir portre olarak ortaya çıkan sahnelerin arkasına bir baktığımız zaman, genelde çok farklı bir hikaye görebiliriz. Fotoğrafçıların çoğu, işlerinin püf noktalarını kendilerine saklarken, Florida merkezli fotoğrafçı Geo Leon, çarpıcı moda portrelerini elde etmek için gerçekte neler yaptığını açığa vurarak bizim bu yaratıcı süreci anlamımıza yardımcı oluyor.

Harika bir fotoğrafçı ile ilgili şeylerden biri, olası güzelliği en olası yerlerde görebilmektir. Harika modellere sahip olmanın dışında, Leon’un sahne arkası çekimleri ilginç şeyler bulmak için bir servet ödemeniz veya uzaklara seyahat etmeniz gerekmediğini ortaya koyuyor. Yetenekli fotoğrafçı otoparklarda, kafelerde ve diğer günlük mekanlarda nasıl çekimler yaptığını tüm dünyaya gösteriyor. Ancak elde edilen fotoğraflar sıradan başka eserler kesinlikle değil. Doğru ışıklandırma ve kompozisyonla, her görüntü kaliteli bir kampanyaya ait gibi görünüyor.

Bir fotoğrafta, Leon’un fotoğraf asistanı modelin arkasında duruyor ve yanan bir haritayı tutuyor. İzleyicilerin bakış açısından, sahne biraz saçma görünüyor, ancak son görüntü bir hayli farklı, çok daha büyüleyici ve dramatik bir hikaye ortaya çıkıyor.

Başka bir görüntü için Leon, modelinden bir sokak köşesinin çalılıklarına ve çiçek yataklarına uzanmasını istiyor. Elde edilen fotoğraf ise muhteşem bir bahar çayırında çekilmiş gibi görünüyor.

Floridalı fotoğrafçı Geo Leon, çarpıcı moda portrelerini elde etmek için gerçekte nasıl çalıştığını açığa vurarak bize bu yaratıcı süreci gösteriyor

Sahnenin arkasındaki çekimler, ilginç bir fon bulmak için bir servet ödemeniz veya uzaklara seyahat etmeniz gerekmediğini ortaya koyuyor.

Doğru ışıklandırma ve kompozisyonla, her görüntü kaliteli bir kampanyaya ait gibi görünüyor.

Harika bir fotoğrafçı ile ilgili şeylerden biri, olası güzelliği en olası yerlerde görebilmektir.

Geo Leon: Web sitesi – Instagram

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yer Çekimine Meydan Okuyan Süper Köpekler

Binlerce Köpek ile Fotoğraf Çektiren 11 Yaşındaki Hayvansever Çocuk