in ,

En İyi Veri Depolama Cihazı ile Cloud ve Harici Disk Kullanımı Bitiyor

Yakın zamanda çıkan TRANSFAST, en iyi veri depolama cihazı olduğunu hızı ve 2 tb depolama alanı ile kanıtlayarak geleceği günümüze getiriyor. Bu SSD ürün küçük boyutu ve dayanıklı olması da diğer bir çok özelliği ile dikkatleri çekmekte.

en iyi veri depolama cihazı

Sabit Disklerin Devri Artık Sona Eriyor

SSD’ler çok hızlı bir şekilde veri depolamanın geleceği olacaklarını kanıtlıyorlar. Son birkaç yıldır alıştığımız pahalı bulut depolama paketlerine aşinasınızdır. Bunların yanı sıra SSD’ler artık hantal sabit disklerin (HDD’ler) de yerlerini almaya başladılar.

İyi bir SSD depolama aygıtı size bir internet bağlantısına ihtiyaç duymadan bir bulut depolama hesabıyla aynı özellikleri ve erişimi sağlayabilmekte.

Çakmak Boyutlarında En İyi Veri Depolama Cihazı

TRANSFAST SSD, yaklaşık olarak bir çakmak boyutlarındadır. Ancak 2 terabaytlık depolama alanı, 550 Mb / sn’ye kadar okuma / yazma hızına sahiptir.

Dizüstü bilgisayarınızdan telefonunuza, tabletinize, DSLR’ye kadar sahip olduğunuz hemen hemen her cihazı desteklemektedir. Hatta oyun konsollarında bile kullanılabilmekte.

En iyi veri depolama cihazı TRANSFAST yalnızca 73 mm uzunluğunda ve 24 gram ağırlığındadır. Şık ve kompakt görünümünün yanı sıra, aynı zamanda ısı emici görevi gören metal gövdeye sahiptir. Bu özellik sayesinde dosya aktarımları sırasında soğuk kalması sağlanır.

Type-C ile Hızlı Veri Aktarımı

Type-C bağlantı noktası, SSD’deki dosyaları hızlı bir şekilde aktarmanıza ve okumanıza olanak tanımaktadır. En iyi veri depolama cihazı yedeklemelerden video çekimlerini depolamaya kadar her türlü veri işlemleri için mükemmel bir tasarımdır.

Son derece yaratıcı ve havalı 22 teknolojik aleti de mutlaka görmelisiniz.

Aslında, 550Mbps’de veri okuma ve 480Mbps’de yazma yeteneği ile, bir BluRay filmi bu cümleyi okumanız için geçen sürede aktarabilirsiniz.

en iyi veri depolama cihazı

Her Tür Cihaz ile Uyumlu

Ayrıca, USB-C bağlantı noktası ile Windows, MacOS, Android, iOS, DSLR’ler, Nintendo Switch ve PlayStation da dahil olmak üzere diğer tüm oyun konsolları ile de çalışabilmektedir.

Darbelere Dayanıklı

TRANSFAST, sağlam alüminyum gövdeyle kaplı 1Tb ve 2Tb olarak satılmakta. Ayrıca taşınabilir olduğu kadar darbeye de dayanıklıdır ve düşmelerden etkilenmemektedir. Darbelerden etkilenmemesi çok önemli bir özelliktir. İçerisinde bir çok data sakladığımız eski disklerimizin çoğu düştükleri zaman bozulabilmektedir. Ancak bu cihazın darbeye dayanıklı olması sayesinde artık verileriniz güvende olacak.

Su Geçirmeyen En İyi Veri Depolama Cihazı

Kapağı takılıyken, TRANSFAST’ın dış kabuğu da su geçirmez. Ayrıca her bir TRANSFAST Taşınabilir SSD, 3 yıllık garantiye sahiptir.

TRANSFAST: Web SitesiProje Sayfası

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dünyanın en küçük espresso makinesi

Cebinize Sığabilen Dünyanın En Küçük Espresso Makinesi

yatak başı lambası

Eşyalarınızı Düzenli Tutan Yatak Başı Lambası