in , ,

En İyi 5 Kablosuz Şarjlı Araç İçi Telefon Tutucu

Telefonunuzun şarjı bitmek üzere ve acil bir yere yetişmeniz lazım. Şarj aleti de her zaman yanımızda bulunmuyor elbette. Teknoloji sağolsun artık bu tarz problemler yavaş yavaş tarih oluyor. Uzun zamandır sıklıkla kullanılan araç içi telefon tutucularına artık kablosuz şarj özelliği de eklendi.

Kullanımı Rahat ve Yararlı

Bunun için şimdilik iki marka yarış halinde olsa da zamanla bir çok başka markanın da bu yarışa dahil olacağı kesin. Çünkü bu ürünlerin kullanım rahatlığı pek yakında bir çok kişi tarafından keşfedilecek…

1- SCOSCHE STUCKUP Qi Kablosuz Araç Şarj Aleti ve Telefon Tutucu

SCOSCHE STUCKUP Qi Kablosuz Araç Şarj Cihazı, akıllı telefonunuzu iki şekilde monte etmenizi sağlar: ya aracınızın ön konsoluna veya ön camına monte edebilirsiniz. Yapışkan bir yapıştırıcıya sahip bir vantuz sayesinde montaj çubuklarını sabit tutar. Ürün, akıllı telefonunuzu 3 saatten kısa bir süre içinde tamamen şarj edebilmekte. Garantisi ise 3 yıldır.

 

2- iOttie Easy One Touch Kablosuz Araç Şarj Aleti ve Telefon Tutucu

iOttie’nin bu kablosuz şarj aleti ayarlanabilir açıları ve sağlamlığı ile diğer rakiplerinden bir adım öne çıkıyor. Ancak sadece konsola monte olabilmesi ve cama monte edilememesi hafif bir eksi diyebiliriz. Cihazı sürücüye yaklaştırmak üzere kullanılan teleskopik kol ile daha iyi görüntüleme açıları elde ederken, tutma aparatını yatay konumdan dikey konuma getirmek üzere 17 mm’lik küresel bağlantı mekanizmasını kullanabilir ve tüm bu işlemleri, cihazınızı şarj ederken gerçekleştirebilirsiniz. Gerçekten başarılı bir ürün…

 

3- SCOSCHE Vent Mount Qi Kablosuz Araç Şarj Aleti ve Telefon Tutucu

Bu ürünün listenin bir numarasındaki kardeşinden farkı ise sadece havalandırma bölümlerine monte edilebilmesi. Eğer cam veya konsola monte edilebilen ürünleri beğenmiyorsanız Vent Mount tam sizin aradığınız model olacaktır.

 

4- SCOSCHE MagicMount Kablosuz Araç Şarj Aleti ve Telefon Tutucu

SCOSCHE markasının en iddialı ürünü olan Magic Mount, aracınızın sadece konsoluna monte edilebilmekte. Diğer özellikleri markanın diğer ürünleri ile benzerlik göstermektedir. Ancak bu ürünün iki tarafında ve altında telefonu tutacak bölümler bulunmamaktadır. Bunun yerine manyetik bir alan telefonun büyüklüğü için ayar yapmaya gerek kalmadan onu tutabilmekte.

 

5- iOttie iTap Kablosuz Araç Şarj Aleti ve Telefon Tutucu

Tasarım benim için önemli diyorsanız işte tam size göre bir ürün. Aracınızın içerisinde ilge çekecek bu telefon tutucunun hiçbir ayar ihtiyacı bulunmuyor. Sadece telefonunuzu manyetik alana yaklaştırmanız yeterli. Bu özellik dikkat dağınıklığını da önlüyor. Ürünün en büyük özelliği ise kendi soğutucu fanı olması. Artık sıcak günlerde telefon ısınmasına son!

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Fonksiyonlu Modern Çalışma Masası

Tabiattan İlham Alan Pasta Tasarımcısından Harika Pastalar