in ,

En İyi 5 Gürültü Önleyici Kulaklık

Çoğu kulaklık ve kulakiçi, makul derecede iyi bir ses yalıtımı sağlasa da, aktif gürültü önleme özelliğine sahip kulaklıklar, dıştaki sesleri neredeyse tamamen engelleyen yerleşik mikrofonlara sahiptir. Bu nedenle, tipik olarak, aynı teknolojiye sahip olmayan benzer kulaklıklardan daha yüksek bir fiyat etiketi taşırlar. Hayatımızın bir çok alanında kullanabileceğimiz gürültü önleyici kulaklıkların artık bir çoğu kablosuz özelliği taşımakta. Bu beş üründen kendi yaşam tarzınıza en iyi uyan bir çift bularak en sevdiğiniz melodilerin keyfini daha az gürültü ile çıkarabilirsiniz.

1- Bose QuietComfort 35 Series 2 Kablosuz Gürültü Önleyici Kulaklık

Bose QuietComfort 35’in ikinci nesli, gürültüyü bu listedeki diğer seçeneklerden daha iyi önlediği için ilk sırada bulunuyor. Hafif tasarımı ve sıra dışı konforu ile kulaklık, uzun uçuşlar ve uzun çalışma seansları da dahil olmak üzere uzun süreler boyunca kullanmak için en iyi seçenek olarak görünüyor. Katlanabilir kulaklıklar uzun pil ömrü (20 saate kadar) ve ince ayarlanmış bir ses imzası sunmaktadır. Ürün gümüş veya siyah olarak sipariş edilebilmekte.

 

2- Soundcore Space NC Kablosuz Gürültü Önleyici Kulaklık


Anker tarafından Soundcore Space NC kablosuz gürültü önleyici kulaklıklar bugün mevcut en iyi bütçe dostu seçim olarak görünüyor. 100 $ ‘ın altında fiyatlandırılan ürünler, zarif bir tasarıma, mükemmel ergonomiye ve kablosuz modda oldukça etkileyici 20 saate kadar pil ömrüne sahip. Kablolu modda ise 50 saate kadar müzik dinlenebilmekte.
Kulaklık seti, temiz bir taşıma çantası ve 18 aylık bir garanti ile satışa sunulmuş.

 

3- Libratone Track+ Kablosuz Gürültü Önleyici Kulakiçi Kulaklık

Kusursuz bir şekilde tasarlanmış olan Libratone Track +, günümüzde mevcut olan en iyi gürültü önleyici kablosuz kulaklıklardır. Başarılı ürün bize ayarlanabilir gürültü iptali ve mükemmel ses kalitesi sunmakta. Ayrıca, yumuşak kauçuk boyun bantları sayesinde Track + kulakiçi günlük kullanım için mükemmel bir seçim olarak ön plana çıkmakta.
Track + kablosuz kulaklıkların sesi, çoğu ses içeriği türüne uyumluluk sağlamaktadır. Libratone, Track + kulaklıkların (siyah veya beyaz olarak gelen) şarjları 8 saate kadar dayanabilmekte.

 

4- Pioneer Rayz Plus Lightning Gürültü Önleyici Kulakiçi Kulaklı

Pioneer Rayz Plus Lightning kulaklıklarının adaptif gürültü önleme özelliği ve iPhone’unuzu kullanırken şarj etmenizi sağlayan bir Lightning girişi bulunuyor. Özel bir uygulama, kulaklığı ayarlamanıza ve kontrollerini özelleştirmenize izin veriyor. Hafif ve şık olan Rayz Plus ayrıca mükemmel ses kalitesi sunmakta. Bronz ve grafit renk seçenekleri mevcut.

 

5- Sony WH-1000XM2 Kablosuz Gürültü Önleyici Kulaklık


Sony’nin high-end WH-1000XM2 kulaklıkları, en iyi gürültü önleyici kulaklıklardan biridir. Siyah veya altın rengi olarak sunulan kulaklık, hoş bir şekilde tasarlanmış tasarım, Hi-Res ses desteği ile mükemmel ses kalitesi ve özelleştirilebilir ayarları uygulama ile yapılabilmekte. WH-1000XM2 kulaklıklarla, gürültü iptali özelliğini kapatma ve çevrenizle tek bir tuşa basarak duyma seçeneğiniz vardır. Pil ömrü, tek bir şarjla 30 saat dayanabilmekte. Bose QC 35 ile karşılaştırıldığında Sony WH-1000XM2 kulaklıklar üstün ses kalitesi ve daha iyi pil ömrü sunuyor. Öte yandan, Bose konfor ve gürültü iptali açısından elbette daha başarılı.

Ne Düşünüyorsunuz?

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Loading…

0

Serinleten Hipoalerjenik Muhteşem Yastık

Kaykaycılar Büyünce Modern Bir Evde Oturmaya Başladı