in ,

En İyi 10 Gürültü Önleyici Kulaklık

Çoğu kulaklık ve kulakiçi, makul derecede iyi bir ses yalıtımı sağlasa da, aktif gürültü önleme özelliğine sahip kulaklıklar, dıştaki sesleri neredeyse tamamen engelleyen yerleşik mikrofonlara sahiptir. Bu nedenle, tipik olarak, aynı teknolojiye sahip olmayan benzer kulaklıklardan daha yüksek bir fiyat etiketi taşırlar.

Hayatımızın bir çok alanında kullanabileceğimiz gürültü önleyici kulaklıkların artık bir çoğu kablosuz özelliği taşımakta. Bu beş üründen kendi yaşam tarzınıza en iyi uyan bir çift bularak en sevdiğiniz melodilerin keyfini daha az gürültü ile çıkarabilirsiniz.

1- Blue Satellite Premium Kablosuz Gürültü Önleyici Kulaklık

gürültü önleyici kulaklık

Dünyanın en tanınmış sanatçıları 20 yılı aşkın bir süredir Blue kullanmakta. Gittiğiniz her yerde en sevdiğiniz müzikleri daha iyi duymanızı sağlayan kablosuz kulaklık efsanevi ses kalitesini aktif gürültü engelleme (ANC) teknolojisi ile birleştiriyor. Sesi tamamen kesen kulaklık, üstün kablosuz teknolojisi ve yerleşik bir audiophile amplifikatörü ile birlikte Satellite modeli, modern bir müzik deneyimi sağlamakta.


2- HUAWEI FreeBuds Studio

Güçlü ve akıllı bir gürültü önleme sistemi olan HUAWEI FreeBuds Studio, yüksek kaliteli müziğin daha az gürültü paraziti ile uygun konforun keyfini çıkarmanızı sağlar. Ürünün, AI Life uygulaması sayesinde, çevresel gürültü azalırken insan sesleri artmaktadır. Böylece havalimanındayken etrafınızdakilerle küçük sohbetler edebilir ve anonslardan haberdar olabilirsiniz. Hi-Fi seviyesinde bir ses yongası ve profesyonel akustik bileşenleri benimseyen HUAWEI FreeBuds Studio, 4 – 48 kHz arasında ultra geniş bir frekans aralığı sunmakta. Aktif gürültü önleyici kulaklık ile tek duyabileceğiniz yüksek çözünürlüklü müziktir.


3- JBL LIVE500BT

JBL Live 500BT, 50mm lik muazzam sürücülere ve harika baslar üretebilen JBL Signature Sound teknolojisine sahiptir. Böylece çalma listesinizdeki her parça başka bir boyut kazanır. Tek dokunuşla Google Assistant veya Amazon Alexa’ya kolayca bağlanabilirsiniz. Böylece en sevdiğiniz şarkı listesini çalabilir, arkadaşınıza mesaj gönderebilir veya telefonunuza bakmadan hava durumuna ve çok daha fazlasına erişebilirsiniz. Ayrıca, kulaklıkları çıkarmadan sohbet etmenize olanak tanıyan Ambient Aware ve TalkThru teknolojisi sayesinde çevrenizle iletişim halinde olmanızı sağlar. Ses geçirmeyen kulaklık, dahili mikrofonu sayesinde telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Yumuşak yastıklı kafa bandı ise rahat bir kullanım sunmaktadır. 15 dakikalık şarj ile 2 saate varan kullanım süresi sunmaktadır. Kablo sayesinde pil bitince bile kablolu olarak kullanabilirsiniz.


4- Panasonic Kablosuz Bluetooth Kulaklık

Aramaları yanıtlamak, ses seviyesini ayarlamak ve akıllı telefonunuzun sesli yardımını etkinleştirmek için yerleşik mikrofon ve çok işlevli düğme; Tam şarjla 20 saat oynatma + 15 dakika hızlı şarj Panasonic kablosuz kulaklığın özelliklerinden bazıları. Gürültü önleyici kulaklıklar, tercihinize uygun 3 farklı seviye ayarına sahiptir ve aktif gürültü kontrolü kullanarak kulaklığınızdaki istenmeyen ortam seslerini azaltabilirsiniz. Ses geçirmeyen kulaklık ile kulaklığınızı çıkarmadan net bir şekilde sohbet etmek için sadece sağ kulaklık hoparlör muhafazasını elinizle kapatmanız yeterli.


5- Bose Soundlink

Bose Soundlink, rüzgarlı veya gürültülü ortamlarda bile, telefon çağrıları sırasında iki taraf için de net, doğal ses vermektedir. Aynı anda bağlı iki Bluetooth cihaz (akıllı cep telefonu ve tablet gibi) arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlar. Şarj edilebilir lityum-iyon pil ile 15 saate kadar çalma süresi sağlamaktadır. Ses engelleyici kulaklık, benzer kablosuz kulaklıklardan daha hafif ve daha rahattır.


6- Bose QuietComfort 35 Series 2 Kablosuz Gürültü Önleyici Kulaklık

Bose QuietComfort 35’in ikinci nesli, gürültüyü bu listedeki diğer seçenekler gibi oldukça iyi bir şekilde önlemektedir. Hafif tasarımı ve sıra dışı konforu ile kulaklık, uzun uçuşlar ve uzun çalışma seansları da dahil olmak üzere uzun süreler boyunca kullanmak için en iyi seçenek olarak görünüyor. Katlanabilir kulaklıklar uzun pil ömrü (20 saate kadar) ve ince ayarlanmış bir ses imzası sunmaktadır. Ürün gümüş veya siyah olarak sipariş edilebilmekte.


7- Soundcore Space NC Kablosuz Gürültü Önleyici Kulaklık

Anker tarafından Soundcore Space NC kablosuz gürültü önleyici kulaklıklar bugün mevcut en iyi bütçe dostu seçim olarak görünüyor. 100 $ ‘ın altında fiyatlandırılan ürünler, zarif bir tasarıma, mükemmel ergonomiye ve kablosuz modda oldukça etkileyici 20 saate kadar pil ömrüne sahip. Kablolu modda ise 50 saate kadar müzik dinlenebilmekte.
Kulaklık seti, temiz bir taşıma çantası ve 18 aylık bir garanti ile satışa sunulmuş.


8- Libratone Track+ Kablosuz Gürültü Önleyici Kulakiçi Kulaklık

Kusursuz bir şekilde tasarlanmış olan Libratone Track +, günümüzde mevcut olan en iyi gürültü önleyici kablosuz kulaklıklardır. Başarılı ürün bize ayarlanabilir gürültü iptali ve mükemmel ses kalitesi sunmakta. Ayrıca, yumuşak kauçuk boyun bantları sayesinde Track + kulakiçi günlük kullanım için mükemmel bir seçim olarak ön plana çıkmakta.
Track + kablosuz kulaklıkların sesi, çoğu ses içeriği türüne uyumluluk sağlamaktadır. Libratone, Track + kulaklıkların (siyah veya beyaz olarak gelen) şarjları 8 saate kadar dayanabilmekte.


9- Pioneer Rayz Plus Lightning Gürültü Önleyici Kulakiçi Kulaklı

Pioneer Rayz Plus Lightning kulaklıklarının adaptif gürültü önleme özelliği ve iPhone’unuzu kullanırken şarj etmenizi sağlayan bir Lightning girişi bulunuyor. Özel bir uygulama, kulaklığı ayarlamanıza ve kontrollerini özelleştirmenize izin veriyor. Hafif ve şık olan Rayz Plus ayrıca mükemmel ses kalitesi sunmakta. Bronz ve grafit renk seçenekleri mevcut.


10- Sony WH-1000XM2 Kablosuz Gürültü Önleyici Kulaklık

Sony’nin high-end WH-1000XM2 kulaklıkları, en iyi gürültü önleyici kulaklıklardan biridir. Siyah veya altın rengi olarak sunulan kulaklık, hoş bir şekilde tasarlanmış tasarım, Hi-Res ses desteği ile mükemmel ses kalitesi ve özelleştirilebilir ayarları uygulama ile yapılabilmekte. WH-1000XM2 kulaklıklarla, gürültü iptali özelliğini kapatma ve çevrenizle tek bir tuşa basarak duyma seçeneğiniz vardır. Pil ömrü, tek bir şarjla 30 saat dayanabilmekte. Bose QC 35 ile karşılaştırıldığında Sony WH-1000XM2 kulaklıklar üstün ses kalitesi ve daha iyi pil ömrü sunuyor. Öte yandan, Bose konfor ve gürültü iptali açısından elbette daha başarılı.

Ayrıca, son derece yaratıcı ve havalı 17 teknolojik alet yazımıza da mutlaka göz atmalısınız.

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Serinleten Hipoalerjenik Muhteşem Yastık

Kaykaycılar Büyünce Modern Bir Evde Oturmaya Başladı