in , ,

Ülkemizden Bir İlk: Covid-19 Belgeli Elektronik Maske

Ülkemizde TTAF şirketi tarafından üretilen elektronik maske bu alanda dünyanın ilk covid-19 belgeli ürünü olarak dikkat çekiyor.

Kullanımı Kolay Şık Görünümlü

Pandemi durumunun devam etmesi ile teknoloji alanında da yenilikler artmaya başladı. Artık normal cerrahi maskeler yerine bizleri daha fazla koruyabilecek ürünler tercih ediliyor. Ülkemizde üretilen ttaf elektronik maske ise en başarılı tercihler arasında yer alıyor.

Serbest solunum maskesi hem yapısı hem de görünümü ile şimdiye kadar kullanıcılarından oldukça iyi yorumlar almış durumda.

Elektronik Maskenin Özellikleri

Ürünün genel özelliklerine kısaca bir bakalım:

  • %100 Kesintisiz, Steril Oksijen, Tıbbi ve gıda sınıfına uygun silikonu ile esnek ve yumuşak dokusu sonucunda cilde zarar vermez. Temiz hava sirkülasyonu sağlar.
  • Filtre Koruma Sistemi Devamlı temiz hava sirkülasyonu ile havadaki partikülleri en az %99 oranında filtreler. 2 Kademeli Güçlü Fan 1.Kademe Normal 0,36-2,50 (m3/h), 2.Kademe Maksimum 4,20-5,20 (m3/h) hava akışı sağlar.
  • Bol Nefes Rahat Aktivite Akışkanlar mekaniği prensibine göre hava filtrenin dışından emilecektir. Ayrıca 6 kat daha hızlı hava girişi sayesinde rahat nefes almayı sağlayacaktır.
  • 3D Tam Koruma 3D silikon yapısı sayesinde yüze uyumludur. Bu yüzden sızdırmazlık sağlar. Bu ürün yeniden şarj edilebilir. Yani, 4-6 saat kullanım süresinden sonra tekrar şarj edilerek kullanıma devam edilebilir. 

Elektronik Maske Hakkında Merak Edilenler

FFP3 filtre kullanım şartlarına bağlı olarak minimum 1 hafta kullanım sürei bulunmaktadır. Maksimum 1 – 2 hafta içerisinde değiştirilmesi tavsiye ediliyor. Ayrıca sızdırmazlık özelliğinden dolayı kapalı konumunda da koruma devam etmektedir. 

Ürünün tüm belgelendirmeleri Sağlık Bakanlığı akreditasyon sahibi Türk-Ak labaratuarlarında covid-19 virüsü ile test edilmiş ve onaylanmış. Bu yüzden rahatlıkla güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Uzun süreli kullanımlar için tasarlanan maskenin lastiği üzerinde bulunan ayar delikleri ile 5 seviye de ayarlama yapılabilmekte. Ayrıca askılar silikon olduğu için kulaklarımızı da rahatsız etmemektedir.

Özel Tasarıma Sahip Elektronik Maske

Ürünün elektronik maske hava sirkülasyonunu düzenleyen bir tasarım üzerine üretimi yapılmıştır. Hava çıkışı maskenin alt tarafından yapıldığı için gözlük kullananlar için bir problem olan buğulanma sorunu bu üründe olmamaktadır. 

Spor yapanlar için de iki modlu fan kullanımı sayesinde rahatlıkla nefes alış verişi yapılabilmektedir. Yani, ürünün kullanımı için herhangi bir ortam kısıtlaması yoktur. Hatta, toz ve polen gibi partiküllü ortamlarda da koruyuculuğu devam etmektedir.

Ürün sayfası için tıklayınız.

Ayrıca, dünyanın ilk fda onaylı şeffaf yüz maskesine de bakmanızı tavsiye ederiz.

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dünyanın en pahalı kahvesi

Dünyanın En Pahalı 10 Kahvesi

akıllı satranç tahtası

Milyonlarca Taktik Öğreten Akıllı Satranç Tahtası