in ,

Eğer James Bond Tarifeli Sefer ile Uçsaydı Büyük İhtimalle Bu Bavulu Kullanırdı

KABUTO şirketinin son model bavulu özelliklerinden dolayı sanki bir James Bond filminden çıkmış gibi duruyor. Sessiz tekerlekler, parmak izi kilidi, dizüstü bilgisayar şarj etme, sırt çantası olabilme bu bavulun özelliklerinden sadece bir kaç tanesi. Bu ürün, iyi tasarım ve en son teknolojinin bir birleşimi. Sonuç, şık ve sessiz bir bavul. 10 günlük bir yolculuk için yeterli taşıma kapasitesine, eşyalarınızı ayırabileceğiniz bölmelere ve elektronik aygıtlar için özel alanlara sahip bir ürün.

Sessiz ve Rahat

Bavulun dikey olarak büyümesini sağlayan eşsiz bir genişleme sistemi bulunmaktadır. Çantanın iç bölümden desteklenen tekerlek sistemi ile ise oldukça sessiz ve rahat bir şekilde taşınabilir. Ayrıca iç bölmeleri kısa bir sürede %50 genişletilebilmekte. Bu da bize 3 günlük bir iş gezisinden 10 günlük bir tatile kadar her şey için yeterli depolama alanı sağlamakta. Ayakkabılarınızı saklamak için de özel bir bölmesi vardır.

Ayrı Bir Taşıma Kılıfı Bölümü

KABUTO‘nun arkasında belki de en etkileyici özelliği arkasında dizüstü bilgisayarınızı, tabletinizi, telefonunuzu, cüzdanınızı, pasaportunuzu ve diğer gerekli şeyleri saklamak için ayrılabilir bir kılıfın bulunması. Valizlerinizi değerli eşyalarınızdan ayırmak için tasarlanan bu bölüm, ana taşıma koluna takılıp çıkarılarak, yanınızda taşıyabileceğiniz anlık bir el çantası olabilmekte. Hatta alışılageldiği gibi elektronik cihazlarımızı normal depolama alanından ayırarak hava alanlarındaki güvenlik kontrolünüzü hızlandırmamıza yardımcı olur.

Arka Cep ile Çanta Arasında Manyetik Şarj Bağlantısı

KABUTO’da elektronik cihazlarınızı şarj etmek için çıkarılabilir 10.000 mAh pil bulunmaktadır. Pil takımı yalnızca telefonunuzu ve tabletinizi değil, dizüstü bilgisayarınızı da şarj edebilir. Arka cep ile çanta arasında manyetik şarj bağlantısı bulunmakta. Cebi geri kilitlediğinizde, cihazlarınız otomatik olarak şarj olacaktır.

Kırılmaz Malzemeden Yapılmış

Bavul sert polikarbonattan üretilmiştir ve kesinlikle kırılmaz. Aslında, onu yaratan tasarımcılar herhangi bir hasara karşı ömür boyu garanti bile veriyorlar. KABUTO, hırsızlığı önlemek için YKK fermuarları ve biyometrik kilit kullanmaktadır. Bu son teknoloji ürün bize gerçekten yüksek güvenlik sunmakta.

Parmak İzi Teknolojisi ile Bavul Açmak

Ekip, şu anda akıllı telefonlarda kullanılan piyasadaki en verimli Parmak İzi sensörünü ürün üzerinde kullanmakta. Böylece parmak izi ile bavulu açabileceğiz. Bavulu açmak için arkadaşlarınız ve aileniz dahil 10’a kadar parmak izi tanımı yapılabilmekte.

Tasarımcı: Kabuto

Yazar FarklıFarklı Tasarım

Tasarım konusu ucu bucağı olmayan bir okyanus ve bu okyanusta yüzen milyonlarca balık bulunuyor...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uçan Kediler Düğün Fotoğraflarını Ele Geçirdi!

Komik Uyuma Alışkanlığı Olan Sevimli Munchkin Kedisi Chata ile Tanışın